Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik olyan macska amely...

Létezik olyan macska amely lakásban tartva éjszaka nem veri fel az embert nyávogással vagy piszkálással?

Figyelt kérdés
Azért szeretnék majd nyugodtan aludni ha lehet.

2021. jan. 9. 17:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Persze, de ezt nem tudhatod előre. Engem 3-ból egy cica sem inzultált éjjelente. Velem aludtak (a mostani is), ha fel is kel, engem akkor sem ébreszt fel.
2021. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Két macskámból az egyik nyávog, zajong, ugrál, és piszkál éjjel, a másik meg tojik a világra, mélyen alszik reggelig.
2021. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
46%
Azt nem értem, minek akarsz macskát, ha már előre ennyire nem akarsz alkalmazkodni hozzá.
2021. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
47%
Igen létezik!! A plüssmacska
2021. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
69%
Három hete van egy három hónapos kiscicánk. Este ha leoltjuk a villanyt, rájön a bolondóra tíz percre. Aztán odatelepedik a gyerek mellé reggelig, amíg valaki elő nem jön. Akkor ő is felkel és kéri a kaját.
2021. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
70%

Látom valakinek nem tetszik,hogy hol alszik a cicám

Lényeg,hogy nekem jó így😊

2021. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
41%
Van, akinek nem való állat...
2021. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
56%
Miért kellene mindig az állathoz alkalmazkodni? Mint ahogy az állatnak, úgy a gazdának is szüksége van az éjszakai pihenésre, ami nem megy egy éjszakai állat mellett, ha nincsenek szabályok. Ha nagyon mocorog, nyávog, ki kell zárni a szobából és adni kell neki kaját mert általában az a bajuk.
2021. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
62%

18- szerintem sem kell.

Én viszont alkalmazkodom,hozzá.

És tudod miért?

Nem ő akart nálam lakni és az én macskám lenni.

Én akartam őt.Ez ilyen egyszerű.

De nem a tulajdonom,ettől függetlenül.

Gondoskodok róla,szeretem,és nem zavar semmi vele kapcsolatban.Ha így lenne,nem lenne macskám.

2021. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
80%
Hogy jön ide a birtoklás? Nem mindenkinek van olyan cicája, amelyik megül és alszik éjszaka, ezt vhogy kezelni kell, mert tényleg vannak esetek, amikor egy szemhunyast se lehet aludni tőlük. Nem lesz rossz gazda senki attól, és ugyanúgy szeretheti az állatát akkor is, ha szabályokat és határokat állít fel, csak ebben a kategóriában jön minden ilyen kérdésre instant válaszként a plüssállat, ami már elég fárasztó.
2021. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!