Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen bolha írtót ajánlotok?

Milyen bolha írtót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Eddig még csak nyakörvet próbáltunk.(nyilván nem jó) A cseppet meg ilyenek azok tényleg jók? Mert állítólag a bolhátak nem öli meg csak kiugranak a macskából és a házban maradnak.


Már egyszer megöltem bolhákat belőle. De csak vissza jöttek. Egyébként lakás cica. Kimenni meg most úgy se fog max nyáron.



2021. jan. 10. 14:13
 1/4 Paczalos István ***** válasza:

Cseppek jók. a tarkójára cseppents, úgy nem tudja lenyalni. 4 hetente meg kell ismételni a dolgot.


Én az Advantage-t vettem állat patikában és bevált. nyáron 1500 pénz volt az ára

2021. jan. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz, ha bevállt akkor majd ide le írom.
2021. jan. 13. 17:15
 3/4 Borcika ***** válasza:

Szia!


Mi is nyakra csepegtetős bolhaírtót használunk, és teljesen bevált!

Bravecto az egyik legjobb! ;)

2021. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nekünk a Foresto macskanyakörv vált be, ami 6-8 hónapig védelmet ad a bolhák és a kullancsok ellen. Úgy tudom, hogy ez a kialakult bolhásodást is megakadályozza. (Láttam is egy alkalommal, hogy dögledezik a bolha, nem bírt ugrani, kapálódzott.) 7-8 e Ft körül van, de hosszabb távra olcsóbban jössz ki. Nekünk a spotonok és társai nem váltak be. Illetve a macskák alvóhelyeit fújd le bolhásodás elleni sprével, hogy a lárvákat (vagy miket) is kiirtsad. Mi BioKill-t használtunk, az nem veszélyes a cicákra.
2021. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!