Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi az oka hogy a ragdoll meg...

Mi az oka hogy a ragdoll meg a brit rövidszörű macskák a legnépszerübb fajtatiszta cicák a világban?

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is rövid szőrű szürke van. Van amolyan alsó bunda is. Picit plüss hatású a szőre. És nem allergén. A sima házi macskàhoz hozzá érek, és kész is leszek. A gyerek is sajnos. Befogadott cica. Erre nem volt allergiás a gyerek. Ezért ezt választottam.
2021. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert cukik, olyanok mintha plüss állatok lennének. Türelmesek, sokan gyerek mellé viszik.

Nincs velük sok gond, nyugodt, lusti cicák. Nem hiperaktícak, akaratosak mint mondjuk egy sziámi. Nem kell velük annyit foglalkozni,elvannak magukban is.

2021. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ahogy olvastam ezek után népszerüek közé tartozik a perzsa meg maine coon is, tulajdonképpen az lehet amit irsz hogy nyugisak türelmesek plüss szerüek.
2021. jan. 10. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a maine coon népszerűbb mint a ragdoll🤷

Folyamatosan változik a "trend", hogy melyik fajta a felkapott.

2021. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!