Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 ivartalanított cicám van...

2 ivartalanított cicám van f+l, egymást mosdatják, együtt-egymáson alszanak. Az utóbbi időben néha az alom mellé jár a hölgy. Tudja, hogy rosszat csinál, de mégis. Beledugtam az orrát és leszidtam, de pár nap múlva ismét mellécsinált. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy almuk van? Lehet nem érzi elég "tisztának" és ezért csinál mellé. Próbáld meg, hogy két almot teszel ki, egyiket az egyiknek, másikat a másiknak.
2008. dec. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első körben próbálkozz kát alomtálca használatával, valamint gyakoribb tisztításával. Azt szokták javasolni, hogy az alom száma: macskák száma + 1! Úgyhogy két cicának mindenképp kell kettő. Ha ez nem használ, akkor figyeld a pisilésnél, nem nyávog-e vagy erőlködik-e, nem véres-e a vizelete, , mert sajnos húgyúti betegség első tünete szokott lenni a mellépisilés. Ezen kívül legtöbbször az ilyen baleseteknek lelki oka van, valami frusztrálja a cicust, és így próbál jelezni.
2008. dec. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Itthon vagyok és sokat foglalkozom velük, rajtam alszanak, játszunk, szerintem lelki ok kizárva. Az alomból gyorsan kiszedem a csomókat, nem bírom a szagokat. De próbaképpen megkettőzöm a macska wc-t!

2008. dec. 3. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!