Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hányt a macskám?

Hányt a macskám?

Figyelt kérdés

Férgeket hányt a macskám.Állatorvoshoz biztos visszük majd,de mitől lehet?

Havonta adjuk neki a féreghajtót(amit az orvos mondta ugye,ha nem férges,akkor is így kell neki adni)

Nekünk nincs bajunk(széklet),de ezen kívül akivel lakunk van 3 cicájuk,akik nincsenek féregtelenítve,soha nem is voltak.

A másik 1 cicánknak nincs baja,Ő nagyon gyenge immunrendszerű cicus,rögtön látom rajta,ha beteg vagy ha akár nem akar enni hisztiből..(eléggé válogatós a drágám,utálja a Gourmet,a Felixet,a Friskiest)


De ameddig nem tudjuk orvoshoz vinni,mit csináljak?Adjak neki tablettát?Fecsivel itassam valamivel?



2021. jan. 22. 01:23
 1/4 A kérdező kommentje:

Jah és ezenkívül nagyon élénk,vidm cica.NEM fogyott le,nem hullott szőre,nincs felpuffadva.Olyan amilyen eddig szokott lenni.

Prevital konzervet adtam neki és Topix kockát,ahogy láttam inkább ezeket hányta fel.

(Nimcs elhízva a cicus,tiszta izom,kinti-benti és be van oltva az éves oltásával,csepegtetve is van)

2021. jan. 22. 01:25
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Hányt a macskád. A kérdésedre a válasz.
2021. jan. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Hányt, szerintem is.

Az állatorvostól amikor időpontot kérsz, egyúttal meg is kérdezhetnéd, hogy mit csinálj addig.

2021. jan. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj rá,hogy jusson elég folyadék neki, akár az ételen keresztül. Kisebb adagokban etesd. Meg lehet oldani,hogy ne érintkezzen más cicával addig?

Érdemes egy ügyeletet felhívni és megkérdezni erről, amíg nem tudod orvoshoz vinni.

2021. jan. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!