Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámnak egy nagy műtét...

A cicámnak egy nagy műtét miatt levágták jobboldalon a bajuszát. Ki fog ez nőni valaha?

Figyelt kérdés

Ne értsétek félre, nem engem zavar, hogy nincs ott bajusz, hanem úgy tudom, hogy a macskáknak ez a terep felmérésében fontos. Vagy nem?

Meg fogom tudni kérdezni kedden a sebészt, mert akkor lesz a varratszedés, de addig is érdekelne.


2021. jan. 22. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
kinő persze
2021. jan. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
98%
Ki fog. Jobbulást, gyors gyógyulást kívánok! ❤️😻
2021. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Persze. A bajszukat is folyamatosan cserélgetik egyébként, rengeteget szedtem már össze én is a padlóról. Mindig lett helyette új. :) De volt rá példá, hogy utcai bunyóban hagyta el a Hülyefejű a felét, visszanőtt az is.


A te cirmosodnak nem ki-, hanem levágták. Visszanő. Folyamatosan nő egyébként, csakhát marha sok idő.

2021. jan. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindnyájatoknak, a kedves 2-nek Macika nevében is pluszban! <3
2021. jan. 22. 13:56
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Az én Cicámnak az arca bal oldalán levált az egész bőr s lógott le. Anyu elvitte orvoshoz ahol megműtötték s valahogy a bajsza teljesen eltünt. Ahol nűtötték teljesen kopasz volt az arca. Aztán lassan visszanőtt a bajsza s nég sűrűbben meg több van azon az oldalon mint a másikon ahol nem volt műtve. A te macskádnak is megnő a bajsza csak lassan.
2021. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban, gondoltam egyet, és levágtam a cicám szemöldökét és bajuszát :P tudom persze nem vicces. De szegénykém azon kívül, hogy meg volt keveredve túlélte. Sőt visszanőtt neki!
2021. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos az én cicám ezt már nem tudta megvárni.
2021. ápr. 20. 13:45
 8/11 anonim ***** válasza:
???
2021. ápr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8

Gyorsan növő, agresszív nyálmirigy rákja volt, ami a műtét után áttételeződött az agyába. Hat héttel a műtét után meghalt.

Esélye sem volt.

Sajnos szövettant csak a műtét után, a kivett anyagból tudtak csinálni. Vettek előre biopsziát, de a dr-nő azt mondta, hogy az nem ad biztos eredményt, így el sem küldte a laborba(?)

De ha előre tudtam volna, hogy mennyi szenvedés vár rá, nagyrészt a műtét kapcsán, biztos nem teszem ki a műtétnek és akkor sem élt volna kevesebb ideig.

Míg élek lelkiismeret furdalásom lesz!

(Hogy mennyibe került mindez, azt ne is kérdezzétek, le sem merem írni. Pedig nem vagyunk gazdag emberek.)

2021. ápr. 20. 13:58
 10/11 anonim ***** válasza:
sajnálom, kérdező :(
2021. ápr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!