Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet ez a macska hányásába?

Mi lehet ez a macska hányásába?

Figyelt kérdés
Találkozott már valaki ilyennel? Kép kommentben. Másodjára hányt ilyet a macska, most jottem azbállatorvostól de nem nyugodtam meg. Azt mondta biztos csak megevett valamit otthon. Lehetetlen. Semmi olyan nincs a lakásba, a 3.emeleten lakunk sose volt kint. Se egy növényünk nincs se semmi ami ehez hasonló. Látott már valaki ilyet?

2021. jan. 25. 12:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2021. jan. 25. 12:18
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez fűnek tűnik.

Biztos, hogy sose volt kinn?

2021. jan. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Olyan mint valami tészta.. tuti hogy semmit nem tudott össze szedni a lakásban!? Egyébként ne aggódj okos kis szervezetük van ami nem oda való azt rögtön kiteszi :) itt is ez történhetett
2021. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, amugy pont ugyan olyan... Az állatorvos is ezt mondta hogy fű vagy szalma. De soha soha nem volt kint, és még a játékait is megnéztem hogy mivel van tömve, mondta az orvos hogy némelyikbe szalma van, de nem...
2021. jan. 25. 12:28
 5/16 A kérdező kommentje:
Tésztára is gondoltam de sehogy nem juthatott hozzá. Nagyon félek hogy valami féreg, de az orvos szerint nem. Azért kapott féreghajtót. Egyébként eszik iszik, széklete ia normális.
2021. jan. 25. 12:29
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tészta, valahogy biztos hozzájutott. A férget nem hányja ki, az a székletében lenne (vagy vérben)...de hidd el, simán valamit megevett.
2021. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Papír is lehet. Állagából jobban kiderülne.
2021. jan. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Baff, tényleg épp ettem és tényleg elment az étvágyam :DD

Mosd meg és rájössz, nekem valami sünpáncélnak tűnik.

2021. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez nem féreg! Nézz körül rendesen, mindenhol, ahova a macska be tud bújni. Ez nem növény és nem is tészta, inkább valami bútorból, fonott kosárból, vagy hasonlóból származó dolog. Valamit szétrágott és megevett.
2021. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Undorító.
2021. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!