Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nehéz gazdit találni a véletle...

Nehéz gazdit találni a véletlenül született cicáinknak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem igen, tele vannak "véletlenül" született kismacskákkal a menhelyek!

2010. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A neten sokan hirdetnek, probald ki.Remeljuk talalsz gazdikat!
2010. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Én egyszer meghírdettem egy alom macskát a haziallat.hu-n, és meglepően gyorsan elvitték őket.
2010. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Véletlenül" CSAK akkor lesz vemhes a nősténymacska, ha ivaros. Felelős állattartóként ivartalaníttatni kell és akkor kizárod a "véletlen"-t!
2010. aug. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem két macskától 8 kiscicám született még áprilisban, és mindegyiknek került szerető gazdi. Pedig csak olyan helyre adom őket, ahol kinti-benti macskák lehetnek, nem afféle kicsapott egerészek. Próbálkozz iwiw-en, facebook-on stb. az ismerőseid között, és kérd meg őket, hogy ők is mondják az ismerőseiknek.
2010. aug. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szomszédok?
2010. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég nehéz. És ninc olyan, hogy véletlen. Ez kb ugyanaz, mintha a szex rovatba írnád, hogy hopp véletlen bekaptam a legyet.
2010. aug. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!