Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet vele? Sürgős!

Mi lehet vele? Sürgős!

Figyelt kérdés
A macskám - aki eddig eleven, szemtelen cica volt -, mára teljesen megváltozott. Tegnap még virgonc volt, ma reggel meg úgy néz ki, mint aki beteg: lassan jár, többnyire ül, és úgy fekszik le, mint akinek fáj: lassan, megfontoltan. Enni sem eszik, és nem is iszik. Vittem neki tejet, még sonkát is, hátha, de semmi... kiköpte. Megsimogattam mindenhol, de nem fájt neki semmije. Nem is látok rajta sebet, nem vérzik (a feneke sem). Tehát minden bizonnyal a gyomrával van valami. Ameddig a szüleim nem érnek haza (délutánig), mit csináljak vele? Mit adjak neki? A simogatást láthatóan élvezi, de nem fut, nem is hallgat a nevére (eddig mindig jött), csak fekszik behunyt szemmel. Nagyon félek! :(
2010. aug. 16. 09:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
mondjuk legyél nagylány/nagyfiú és vidd egyedül orvoshoz
2010. aug. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De itt nincs orvos a közelben :(
2010. aug. 16. 09:19
 3/17 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kéne vinni! Ha nincs a közelben, akkor távolabbra...
2010. aug. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
mondjad hol laksz, megmondjuk, hol a legközelebbi doki, vagy kit lehetne házhoz hívni
2010. aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Értem, egyedül sajnos nem tudom elvinni, mert mint mondtam, nincs a közelben orvos. :(

Egyébként három hónapos.

2010. aug. 16. 09:21
 6/17 A kérdező kommentje:
Halászin lakok.
2010. aug. 16. 09:21
 7/17 A kérdező kommentje:
De délutánig semmiképp nem tudom elvinni.
2010. aug. 16. 09:23
 8/17 anonim ***** válasza:

A saját állatorvosotoknak nincs meg a telefonszáma? Hívd fel, és beszélj vele! Nálunk mindig kijön házhoz.


Apróbetűvel megjegyezném, hogy a sikítófrász kerülget, amikor valakinek állata van, de állatorvosa, akivel folyamatosan kapcsolatot tud tartani, nincsen, és olyankor kezd csak gőzerővel keresni, amikor már beteg az állat.

2010. aug. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nincs állatorvosunk :( Sajnálom, engem is a sikítófrász kerülget, de ilyenek a szüleim, sajnos...
2010. aug. 16. 09:34
 10/17 anonim ***** válasza:

Meglehet hogy lázas, mindenképp orvoshoz kell majd vinni, addig meg figyelj rá, és esetleg kamilla teát adj neki amit meghűtöttél.

Egyébként nem jó ha tejjel itatod, a legtöbb macska gyomra nem bírja jól, tehát ha lehet azt hanyagoljad a továbbiakban!

2010. aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!