Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet vele? Sürgős!

Mi lehet vele? Sürgős!

Figyelt kérdés
A macskám - aki eddig eleven, szemtelen cica volt -, mára teljesen megváltozott. Tegnap még virgonc volt, ma reggel meg úgy néz ki, mint aki beteg: lassan jár, többnyire ül, és úgy fekszik le, mint akinek fáj: lassan, megfontoltan. Enni sem eszik, és nem is iszik. Vittem neki tejet, még sonkát is, hátha, de semmi... kiköpte. Megsimogattam mindenhol, de nem fájt neki semmije. Nem is látok rajta sebet, nem vérzik (a feneke sem). Tehát minden bizonnyal a gyomrával van valami. Ameddig a szüleim nem érnek haza (délutánig), mit csináljak vele? Mit adjak neki? A simogatást láthatóan élvezi, de nem fut, nem is hallgat a nevére (eddig mindig jött), csak fekszik behunyt szemmel. Nagyon félek! :(
2010. aug. 16. 09:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ne vidd el! nem tudom, hány éves vagy, de jobb, ha nem hagyod el az otthonod, nehogy baj történjen! ráadásul mibe is vinnéd a macskát?

szerintem kibírja addig, míg nem érnek haza a szüleid, és majd ők eldöntik, hogy tényleg gond van-e.

hagyd pihenni, lehet lusta, fáradt, vagy más miatt..például a mi cicánk is néha el szokta hagyni magát, ha front van..

2010. aug. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a tippeket, akkor nem adok neki tejet!
2010. aug. 16. 09:37
 13/17 anonim válasza:
Szerintem hívd fel a szüleidet, és kérdezd meg tőlük, hogy mit csinálj...
2010. aug. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A "tejes" vagyok.

Ha a szüleid aztmondják hogy elviszitek orvoshoz, akkor addig állítorvosokkal azért egyeztessél!

Itt van pár lehetőség Mosonmagyaróváron:


Táltos kisállítrendelő Várallyay György út 31

0696/576-396, 30/957-1383 [link]


Dr.Tombácz Nándor Szt.István út 8

0696/207-429, 30/9276-518 [link]


Hívd fel őket és kérj időpontot! Ha nekik nem jó akkor keresgess másikat, és addig hívj egy orvost amíg fel nem veszi!

2010. aug. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A cica már megy, kicsit fut, de a teából nem kért. Ha hívom, jön, bár nem a szokott tempóban... és kakilt is, bár nem sokat.
2010. aug. 16. 09:55
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha jobban van akkor lehet csak egy kis mulló rosszulét volt...,nem kell rögtön betojni!!Várd meg a szüleidet mig hazaérnek és megkonzultáljátok mi legyen a ciccel!De sztem addigra már futkosni fog,mire szüleid hazaérnek!!
2010. aug. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Rendben, csak rosszul nézett ki szegényem, persze, hogy féltem :S
2010. aug. 16. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!