Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felelőtlen lennék?

Felelőtlen lennék?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves vörös kandúrom, a legtöbb időt a házban tölti, viszont néha-néha kijár, pisi-kaki, egy kicsi rohangászás a kertben, vagy max a szomszéd nyaralója körül, s utána be is kéretőzik rögtön. Van, aki szerint felelőtlen vagyok, hogy kiengedem a macskámat, az 5 év alatt egyszer se ment távolabb 100 méternél. Ivartalanított, lusta kandúr, egeret se fogott soha.
2021. febr. 4. 23:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%

9, vannak dolgok, amik ellen tudsz tenni, és van, ami ellen nem.

A macskámat meg tudom védeni, mert vele ellentétben fel tudom mérni az esetleges veszélyeket.

Benti cicaként is boldog a macskám, és legalább biztosan tudom, hogy 15 év múlva is az lesz...

2021. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
36%
Nálam van különbség a biztonság, meg az ésszerűség között.
2021. febr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
30%
Miért lennél felelőtlen? Egyáltalán nem vagy az. Egy állatnak amúgyis kint van a helye, nem a lakásban, szóval még te nagyon is jól tartod őt, és meg van mindene. Nem érdeke elszökni, főleg ha olyan lusta, hogy még egeret se tud fogni magának, hiszen tőled mindent megkap. Azért megy vissza hozzád, mert jó dolga van nálad. Nem vagy felelőtlen, nyugi.
2021. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!