Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Emiatt tényleg ennyire felelőt...

Emiatt tényleg ennyire felelőtlen lennék?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hós babám. Nem túl jó alvó, 4-5x kel éjszaka. Emiatt én egész nap hulla vagyok, de mostanában azt szoktam csinálni, hogy a délutáni szopi után beteszem a babaöbölbe, teszek oda pár játékot amit szeret, odafekszek mellé az ágyba és bizony én alszok. A baba vagy elalszik vagy egy óra hosszat elmórikál magának meg játszogat. Ha bármi baja lenne nyilván felébrednék hozzá... Tegnap délután a férjem pont arra jött haza, hogy en alszok, a kisfiam meg játszogat a baba öbölben. Elkezdett nekem jönni nagy fejjel a férjem hogy ezt hogy gondoltam, meg tudom e milyen veszélyes h az ébren levő gyerek mellett bealszok... Egyből leadta a drótot anyósnak, aki el hordott minden felelőtlen k....anak, meg mondta h ha ennyit nem bírok ki, hogy nap közben ne aludjak, akkor vigyem el neki a gyereket, majd ő felneveli. Meg hogy luxus nő vagyok, mert ő 3 gyereket nevelt akik se nappal se éjjel nem aludtak, de ő bizony talpon volt velük sőt dolgozott is, nem otthon "tespedt", mint én. Ezzel bazi nagy lelkiismeret-furdalást csináltak nekem, elég sz.rul érzem magam. Tényleg ekkorát hibáztam?
2017. jún. 19. 14:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem. A férjed meg egy szánalmas tróger, aki saját gyerek birtokában kiköphetné már anyuci cicijét.
2017. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Amugy mióta megvan a gyerek tényleg nagyon gázak együtt... Általános vita köztünk, hogy mivel en itthon vagyok a gyerekkel, férjemnek kell vinni a vállalkozást és állítása szerint egész heten pihenés nélkül dolgozik, en meg itthon nem csinálok semmit, gyereknevelés címszó alatt. Es erre jött még, hogy tegnap alva talált a gyerek mellett.
2017. jún. 19. 14:26
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy az 1es írta.
2017. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Anyuka meg szimplán utál, szerinte elveszem tőle az unokát mert nem őt hívom minden nap látogatóba , hanem én anyummal felváltva jönnek.
2017. jún. 19. 14:28
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem se gáz, ott vagy mellette, biztonságban van egyik oldalról a rácsok miatt, másik oldalról meg ott vagy te. És ha éjjel felébred, mikor ti alszotok, akkor mi van? Ugyanez a szitu... Mondjuk én lehet megmondanám neki, hogy ha ekkora az összhang anyukával, lehet visszacuccolni inkább hozzá. Szánalmas, ahogy viselkedik, árulkodik anyukájának, mint valami hülyegyerek.
2017. jún. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
Anyós valami robotszerű lény lehet. Nincs igazuk,és ne vedd magadra. K..va meg nem itt kezdődik .
2017. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
94%
Nincs igazuk. A férjemmel való kapcsolatomon viszont nagyon komolyan elgondolkodnék a helyedben, elég komoly problémák lehetnek köztetek, ha így gondolkodik rólad.
2017. jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagy felelőtlen :) én is simán alszok mellette Ő meg elnezelodik aztán elalszik.épp az van hogy pihenni kell amikor csak van rá lehetőség,mert egy kialvatlan anyuka nem jó mert stresszel,ingerültebb,amit a gyerek megérez :(

A ferjeddel viszont el kellene beszélgetni mert nem jo ez igy!

2017. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%
Anyós azt hiszi, hogy elveszed tőle az unokáját? :Ó Mit képzel, az a gyerek elsősorban a tied és a párodé, nem is értem, hogy ezt hogy gondolja. Hát, a párod fejében is vannak gondok, még ilyet, beköpi a feleségét anyucinak...
2017. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%
Itt aztán mindenki hibás, csak te nem. Gondolom, ha a férjed segítene, tudnál nyugodtabban is aludni. Hogy fut anyucihoz panaszkodni, az röhejes és szánalmas. Az meg, hogy anyósod belebeszél, önmagában sok, semmi joga hozzá. De hogy még qvának is nevez...a mi otthonunkba nem kéne többször jönnie.
2017. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!