Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a nőstény cicám, hol...

Eltűnt a nőstény cicám, hol találhatnám meg?

Figyelt kérdés
Reggel ki lett engedve, azóta nem jött vissza. 3,5 éves a cica. Kertes háznál lakik. Már többször kerestem szinte mindenhol (órák óta), de sehol nincs meg.

#eltűnt, cica, macska, nem találom,
2021. febr. 27. 22:02
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
31%
#9 Azért a macskáknak is vannak életösztönei, de azért kedves tőled, hogy a riadt kérdezőt még külön stresszeled..
2021. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
0%

Második vagyok, megértelek, velem is elő szokott fordulni, hogy megijedek :/ mi is kiengedjük nappalra, mert falun lakunky az utcába mindenkinek van cicája szinte, a kutyák sem bántják őket.

Esetleg, ha sétálsz egyet az utcán és megpróbálod szólogatni? Legyen nálad egy kis jutalomfalat is természetesen :)

Ne keseredj el, menj ki, sétálj egyet, ha úgy sem lesz meg, akkor várj még egy kicsit! És ajánlom, hogy ivartalanítsd, a miénk három házzal tovább nem is megy soha :D

2021. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Már 4x néztem át kb. a környező utcákat.
2021. febr. 27. 22:26
 14/38 A kérdező kommentje:
Itt is vannak környékbeli cicák. Olyan 4-5 házzal arrébb szokott menni csak.
2021. febr. 27. 22:28
 15/38 anonim ***** válasza:
73%
Én csak az igazat írtam #11-es . A macska nem halhatatlan attól,hogy vannak életösztönei .A kutyáknak meg vadászösztönük,meg területvédő ösztönük van ennyi erővel , aztán lehet ma nem volt szerencséje a macskának ,ez minden nap benne van a pakliban amikor kiengedi valaki a háziállatát felügyelet nélkül a nagyvilágba.
2021. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Van két cica még rajta kívül. Esete mindig be vannak zárva. Tudják a rutint.
2021. febr. 27. 22:33
 17/38 A kérdező kommentje:
Szeretnek bent lenni amikor hideg van.
2021. febr. 27. 22:34
 18/38 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem megszökött az én kandúrommal, Ő sincs meg reggel óta.

(ne aggódj, elő fog kerülni!:)

2021. febr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
63%
Miért van lepontozva az egyetlen felelős állattartó a válaszadók közül? Ne csapd ki a macskát és IVARTALANÍTS! akkor talán nem az út szélén találod meg kivasalva. Így csak halálra ítéled.
2021. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
52%
19.kérdezőnek eltűnt a macskája, szegény kétségbe van esve ne erre terelődjön most a téma!
2021. febr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!