Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a nőstény cicám, hol...

Eltűnt a nőstény cicám, hol találhatnám meg?

Figyelt kérdés
Reggel ki lett engedve, azóta nem jött vissza. 3,5 éves a cica. Kertes háznál lakik. Már többször kerestem szinte mindenhol (órák óta), de sehol nincs meg.

#eltűnt, cica, macska, nem találom,
2021. febr. 27. 22:02
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
38%
Imádom, amikor ilyen kérdésekhez jönnek a tökéletes állattartók, akik mindent is jobban tudnak. Kinti-benti macskáim vannak, az egyik 15!, a másik 9 éves. Nem mindenki él olyan helyen, ahol ősemberek vannak, rallyzók vagy épp habzó szájú fenevadak..
2021. febr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
80%
Én már hallottam olyat,hogy valaki a másik utcában tévedésből befogadta valakinek a cicáját, mert nem tudta, hogy van gazdája. Az a cica kinti-benti cica volt; ha pl egy madzagot húz előtte valaki akkor simán be tudja csalni őt a házába,és amikor bemegy;lehet,hogy nem engedi ki többé. De szóval lehet kérdező,hogy a te cicádat is tévedésből valaki befogadta.
2021. febr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
32%
*Ja és mégegy,már jó idő lett; az is lehet, hogy már kiscicákkal fog visszatérni. Tehát én még azért nem zárnám ki azt sem,hogy kiscicákkal esetleg nyugalomra vágyott, nyugiban akarta őket megszülni.
2021. febr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Nem volt vemhes.
2021. febr. 27. 23:21
 25/38 anonim ***** válasza:
Akkor viszont a tévedésből befogadós opció még mindig élhet, akkor szerintem simán lehet az akár. De pl aki befogad egy macsekot szerintem azért igyekszik minél jobban viselni a gondját.
2021. febr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy cicám,aki 2 hét után lett meg. Úgy bukkant fel egyik reggel,mintha el sem ment volna . Falu, Kertes ház. Kiderült,hogy három házzal arrébb volt, befogadta egy bácsi, etette,meg bevitte magával este,mert kint hideg volt . Igaz,hogy még kisebb volt a mi cicánk és csak pár hete volt nálunk akkor.

Csak azért írtam le,hogy nem mindig kell arra gondolni,hogy valami baj történt vele. Remélem,meglesz mihamarabb .

2021. febr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
79%
Plakátoljatok, kérdezzetek szomszédos házakat, netre tedd fel a képét kiscica oldalakra ezekkel is sokkal előrébb leszel!
2021. febr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Meglett?
2021. febr. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
72%
Ha a másik kertjébe átjárkál nem kellene meglepődnöd azon ha nem megy haza. Nem tudom az ilyenek mit várnak, mindenki tűrje a macskájukat? Röhej.
2021. febr. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
86%
Kötelességed a kertedben tartani. A fogamzásgátló helyett, pedig ivartalanítás, mert a bogyó szétcseszi hosszútávon a szervezetét. Talán hazamegy.... talán..
2021. febr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!