Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskámmal?

Mit csináljak a macskámmal?

Figyelt kérdés
2 nőstény cicám van és áprilisban lesznek ivartalanítva... Egyik 8 hónapos körüli a másik 6-7. Az udvaron hemzsegnek a hím macskák és engem ez nagyon idegesít!! A nagyobbik cica teljesen megváltozott, nem szereti a közelségem, és egyfolytába a fiú macskákkal akar lenni. Ami NAGYON IDEGESÍT, mert nem akarok kismacskákat. A kisebbik nem változott, ugyan úgy kezes maradt. Mit csináljak hogy ne járjanak ide a szomszéd macskák, és a cicám olyan legyen mint régen? Az ivartalanítás már biztos, időpontunk van rá.
2021. márc. 3. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el hamarabb, más dokihoz.

Tartsd bent.

Ha jól tudom van fogamzásgátló is macskáknak.

2021. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 alletta ***** válasza:
100%
lakásban, garázsban tartsd őket. beszéld meg, hogy esetleg hamarabb végezzék el az ivartalanítást.
2021. márc. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Engem inkább a viselkedése zavar és az hogy mindig keresi a hím macskákat. Ma amikor hazajottem, itt volt 3 kandúr, és nagyon felbosszantott!! Ha véletlenül már van bennük kismacska, akkor fogalmam sincs mit csináljak velük, nem akarok felelőtlenül viselkedni mint 1-2 ember, hogyha szül akkor had szüljön, majd lesz vmi... Igazából mind a 2 cicus befogadott, kb egy hetes korukban találtuk őket.
2021. márc. 3. 17:32
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhes lesz akkor is tzdják ivartalanítani.

Kérdezd meg a dokit.

2021. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Oké, már biztos hogy terhes. .. Ma hívjuk a dokit, remélem betudja tenni vmikorra... Köszi a válaszokat!
2021. márc. 3. 17:42
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Tuzel a macska, mit vartal?

Ne a viselkedesuk idegesitsen, hanem a felesleges szaporulat.

Nalunk konkretan 1 heten belul megtortent az ivartalanitas is, amint jeleztuk a dokinak, nem igaz, hogy erre honapokat kell varni. Keress akkor masik orvost, addig is legyenek bent a macskak.

2021. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Úristen...

Nem akarsz felelőtlen lenni, de azért kibaxod az ivaros macskát, és téged csak az zavar, hogy nem keresi annyira a társaságod?! Hogy lehetsz ekkora önző inkábbnemismondommicsoda?!

ivartalaníts!!

És ne engedd ki a macskákat, ha nem akarod, hogy verekedjenek majd a párzási időszak után (mert fognak, ha ennyire járkál a környéken a többi macska), elcsapja az autó, megmérgezzék! Nem csak elvárásokat kéne támasztani a macskával szemben, hanem kielégíteni az igényeiket is.

2021. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%

Bagzik... Jóhogy így viselkedik.


Alpári leszek ugyan ,de ha te szexre szomjazol akkor ugyanezt teszed nem?

2021. márc. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Na szval... Oké, mindent megértek. Pont a felesleges szaporulatot akartam elkerülni, viszont képzeljétek el, hogy nem tudják mikorra elvállalni a macskuszt, így is alig tudtunk szerezni időpontot jövőhetre... Ne haragudj de nem vagyok önző!! Fogalmam sem volt eddig hogy mit csináljak, mert még soha nem voltak macskáim... Ezért akartam szépen, kulturáltan ITT segítséget kérni, de úgy látom, máskor magamtól kell rájöjjek a dolgokra, vagy még ennél is jobban utána olvasni a neten... Mindegy... Nem a saját magam érdekét néztem, amikor haza hoztuk őket!! Ott hagyhagyhattuk volna mind2-t, mert nem volt szükségünk macskákra! De akkor még a mai napig büntudatom lenne, hogy hogy lehettem ennyire szemét hogy otthagytam őket!! Tudod??

És nem az érdekelt hogy "jaj, mi lesz velem ha megutal a macskám" hanem az, hogy mi lesz vele, ha megutál és elmegy, vagy csavarog és elüti egy autó? Azt sem tudjátok hogy mi van a háttérbe, de máris itelkeztek, és vágjátok a fejemhez a trágár szavakat.. Érdekes hogy az első 3 ember tudott normálisan válaszolni... Bent meg nem tudom őket tartani.

2021. márc. 3. 18:46
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Így is csavarogni fog, mert kicsapod a házból! Tartsd bent a macskát, az az egy módja van, hogy tisztességesen végigélje az életét. Ha nem tudod bent tartani őket, akkor keress nekik egy gazdát, mert így csak halálra ítéled őket!

Amúgy sem gyakorin kéne ilyenekre választ várni, hanem ha befogadsz macskát, már előtte vagy ha hirtelen jött, azonnal nekiülni és utánanézni az adatoknak. Ha gyakorira fel tudtál jönni, a google már nem megy, vagy mi van?

Ja, és de, baromira önző vagy, ne álltasd magad.

2021. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!