Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett a cicámmal? sos

Mi történhetett a cicámmal? sos

Figyelt kérdés
Sziasztok! A tegnapi nap folyamán sántítva jött haza a kiscicám, átnéztem a lábát sehol semmi sérülés, most viszont szétnyílt a bőr a hátsó lábán kb 3-4 centi hosszan, nem vérzik meg semmi. Holnap a legelső dolgom az állatorvos, de mit tegyek addig? Illetve mit fognak vele tenni? Egyszerűen összevarrják? Nem mutatja hogy fájna neki, ugyan úgy játszik eszik iszik semmi baja, de most, hogy megláttam hihetetlenül megviselt mert fogalmam sem volt róla..😭😭😭 Kedden megy ivartalanításra, de a holnapi nap első dolgom hogy állatorvoshoz rohanok vele. Annyira szeretem és soha nem volt ilyen probléma egy cicámmal sem. Fogalmam sincs mit tudnék most tenni..
2021. márc. 29. 02:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy gennyesedik neki, a miénknél ez volt, amikor összebalhézott más macskákkal. Ezért nyílhatott szét. Gusztustalan és ijesztő látvány, de a doki összevarrja, ne pörögj ezen. (Remélem aludtál.)
2021. márc. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beleakadt valamibe, és csak a bőrt hasította, de az is lehet, hogy egy jó szándékú állatbarát, vagy egy éppen útján járó állatorvos kitisztogatta már neki. Soha nem lehet tudni. :)


De ma vidd állatorvoshoz!

2021. márc. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
85%
Ne aggódj mi cicáink is sokszor jöttek így haza, nem tudom mi okozhatta a sérülést, de aztán másnap mindig elvittük őket állatorvoshoz és minden rendben lett, ne aggódj! (: 💛
2021. márc. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
11-es válaszoló elsősorban én is erre gondolok, de sajnos ezt már nem tudom meg.😞 Bár nekem az a lényeg, hogy szegény legyen rendben, állatorvos 9-től van, de már írtam neki, hogy viszem. Nekem is nagyon ijesztő látvány volt mivel eddig soha nem láttam ilyet, viszont azon csodálkozok, hogy nem sántít és nem fájlalja. ( persze biztos fáj neki, de nem mutatja, sőt ugrál fel alá, hogy engedjem ki.) Sajnos 1 percet sem sikerült aludnom. Most épp nyalogatni akarta, de nem engedem neki, mert 1 kis húscafat is ott lóg neki már😭 Szegénynek gyatra 2 hét jön, ivartalanítás+ valószínűleg lábvarrás. Hajnal 2-kor engedtem be és itt sajnos ahol lakok a macskákat inkább elütik és lelövik. Jelenleg 6 cicám van akit én fogadtam be, hálistennek apránként kiivartalaníttattam mindet (és ők szerencsére el sem mennem az udvarról) + oltásokat is beadattam, ő van még hátra, de ő most töltötte be azt az életkort, hogy vihetem. Viszont ilyet soha nem láttam még.😕 Ő volt a legszomorúbb sorsú kiscicám és ezért is nőtt ennyire a szívemhez. Most csak az tartja bennem a lelket, hogy úgy viselkedik mintha semmi baja nem lenne.🙏
2021. márc. 29. 07:54
 15/25 anonim válasza:
73%
Ha eszik, iszik, akkor sok baja nem lehet. Ez tényleg valamibe beleakadt vagy összeverekedett másik kandúrral.
2021. márc. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
76%
Számít az, hogy mi történt? Szerintem tök mindegy, hogy másik macska volt, vagy kerítés. Minek találgatni? A lényeg, hogy állatorvoshoz kell vinni. Ha a macskát kint tartod, megannyi dolog történhet vele. Örülj, hogy egyáltalán haza jött, legközelebb már lehet, hogy nem lesz ekkora szerencséje.
2021. márc. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azt elfelejtettem írni, az is elképzelhető, hogy kitakarította magának nyalogatással. Amúgy ha nem lett volna ilyen tiszta a seb, lehet az ivartalanítást is odébb tolta volna a doki.
2021. márc. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Most voltam az állatorvosnál, ott kellett hagynom, majd holnap jöhet haza. Az ivartalanítást el kellett tolni húsvét utánra, ameddig fel nem gyógyul. Holnap többet fogok már tudni, hogy pontosan mit csináltak vele.
2021. márc. 29. 14:48
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást a cicusnak, biztos jobban lesz! (: 💖
2021. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!❤️ Ma már jobb éjszakám lesz, mert tudom, hogy biztonságban van a kiscicám. Holnap leírom, hogy mit mondott az orvos, nagyon várom már, hogy újra itthon legyen.🥰
2021. márc. 29. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!