Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett a cicámmal? sos

Mi történhetett a cicámmal? sos

Figyelt kérdés
Sziasztok! A tegnapi nap folyamán sántítva jött haza a kiscicám, átnéztem a lábát sehol semmi sérülés, most viszont szétnyílt a bőr a hátsó lábán kb 3-4 centi hosszan, nem vérzik meg semmi. Holnap a legelső dolgom az állatorvos, de mit tegyek addig? Illetve mit fognak vele tenni? Egyszerűen összevarrják? Nem mutatja hogy fájna neki, ugyan úgy játszik eszik iszik semmi baja, de most, hogy megláttam hihetetlenül megviselt mert fogalmam sem volt róla..😭😭😭 Kedden megy ivartalanításra, de a holnapi nap első dolgom hogy állatorvoshoz rohanok vele. Annyira szeretem és soha nem volt ilyen probléma egy cicámmal sem. Fogalmam sincs mit tudnék most tenni..
2021. márc. 29. 02:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
23%
Azért foghatnál inkább egy társat, aki szeret, mert nagyon bele vagy habarodva a macskádba.
2021. márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
71%
21-es ne legyél már ilyen bunkó. Miért baj hogy állatimádó? Csak aggódott a macskájáért! Az még nem azt jelenti, hogy úgy szereti mintha a pasija vagy a csaja lenne.
2021. márc. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
61%
21- es, miért vagy ilyen bunkó? Szerintem nem lehetetlen dolog, hogy valaki jobban szeret esetleg egy állatot, mint némelyik embert...
2021. márc. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Van párom 4 éve, szerintem valaki egy kisállatot azért tart, mert szereti. Másrészt pedig természetesen aggódok érte, hisz egy élőlény és, ha egészségügyi problémája van azt a gazdinak kell megoldani, hisz tartásával ezt is vállaltam, ő nem kérte, hogy befogadjam ezáltal kutya kötelességem nem csak etetni, hanem orvoshoz is vinni, bármi baja van. Persze ki hogy gondolja, de én mindig is ehhez tartottam magam.

Egyébként most hoztam el a cicát, 8 öltést kapott, és Kesium 250mg tablettát, sajnos a varrás mellett mélyebb horzsolásai is vannak, de szerencsére jól van.❤️

2021. márc. 30. 14:49
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
jobbulást a cicának :)
2021. márc. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!