Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vajon meddig fog még arcoskodn...

Vajon meddig fog még arcoskodni a macskám?

Figyelt kérdés

Délután kapott egy csinos bolhanyakörvet, azóta sértett pofával duzzog kint a teraszon, és vacsorázni se hajlandó bejönni.

:D



2021. márc. 31. 20:47
 1/7 Zsaklinka01 ***** válasza:
100%
ne aggódj 2 nap múlva teljesen meg fogja szokni sőt el is felejti hogy rajta van. Azért duzzog mert figyeled hagy vidd ki neki az ételt és menj félre úgy hogy ne lásd ne aggódj fél órán belül az étel nyomát sem fogod látni
2021. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kitettem neki. Hátha..
2021. márc. 31. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A bolhanyakorv onkioldos?


Macskak eseteben jobb valasztas a csepp, mert ha meg onkioldos is a nyakorv, hetente vehetsz neki ujat. Ha pedig nem az, akkor fennakadhat, megfulladhat.

2021. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Önkioldós, igen. Azért gondoltam kipróbálni, mert a cseppek után is napokig durcáskodik. Ilyenkor még a kedvencével, a csirkemájjal sem tudom lekenyerezni.

Hát igen, esélyes, hogy le fogja operálni magáról.

2021. ápr. 1. 05:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez mindig ilyen 2 nap múlva már semmi baja nem lesz. Valószínűleg le fogja szedni magáról.
2021. ápr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egyelőre megbékélt, látszólag :)

De szerintem is le fogja szedni. Mindegy, fogyóeszköz..

2021. ápr. 2. 10:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Haha! :D Majd ha éhes lesz, eszik. Én is aztmondom, hogy 1-2 nap, aztán elfogadja az új élethelyzetet. Mocsoda primadonna XD
2021. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!