Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák felismerik egymáson,...

A macskák felismerik egymáson, hogy melyik ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 11:01
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Nem tudom.
40 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*melyik milyen nemű?
2021. ápr. 4. 11:01
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Biztosan felismerik, mert párzásnál ez elég fontos.
2021. ápr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem a párzásra gondolok, hanem amikor szemben állnak egymástól. Olyan messzire, hogy nem is látszana a nemi szerv.
2021. ápr. 4. 11:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamit biztosan észrevesznek egymáson, pl. mondjuk én lány vagyok és szemben állok egy sráccal, akkor felismerem, hogy ő nem lány. Szerintem ebben nagy szerepet játszanak a hormonok, amik az állatoknál is jelen vannak. Ez lehet, hogy hülyeség, de szerintem a kandúroknak van egy jellegzetes "szaguk", amit a nőstények megéreznek vagy valami ilyesmi. (tényleg bocsi, lehet, hogy az hatalmas hülyeség.)
2021. ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
*ez
2021. ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni, mikor szemben állnak egymással.
2021. ápr. 4. 11:23
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is szagról és egész biztos, hogy igen.
2021. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Érzik a másik szagán.
2021. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Náluk is vannak nemi érés után kialakuló másodlagos nemi jellegek. Tehát az ivaros, illetve ivarérés után ivartalanított kandúrok koponyája nagyobb, jellegzetesen széles, alkatra izmosabbak, szikárabbak.


Igazi, ivaros csatakandúroknál az állaknál még valami szövet is megvastagszik, ebből már messziről is látni, hogy ők a Janik, illetve verekedésnél extra védelmet nyújt a nyaknak. (Ez nem minden ivaros kandúrnál alakul ki, illetve ivartalanítás után a tesztoszteron szint csökkenésével általában elmúlik.)

2021. ápr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Engem mondjuk zavar, amikor a szexi, szőke, nagymellű táncdalénekesről kiderül, hogy pasi. Nem tudom, ez macskáknál hogy van.
2021. ápr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!