Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy etessem a macskát, ha...

Hogy etessem a macskát, ha rajta van egy gallér?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 6. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Addig leveszed, figyelsz ra, majd visszateszed. Bar emlekeim szerint tudott gallerral is enni a macskam, csak mindig koszos lett.
2021. ápr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A mi cicankat is nemreg ivartalanitottak, gallert viselt egy hetig, de egyaltalan nem okozott problemat az evesnel. Szerintem macera le-foladni ra, azt javaslom, hogy csak akkor jarj el igy, ha a cica tenyleg semmikepp nem tud enni vele.
2021. ápr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A miénk sem tudott igazán enni, mi ilyen kis porcelán tányérba tettük a kaját, amiket a teás csésze alá használnak és fogtuk a tányért, de volt hogy 2 hétig fogpiszkálóval etettük, kockánként egyet felszúrtunk, ő meg bekapta :D
2021. ápr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Én kicseréltem a magas peremű tányérját egy lapos műanyagra, átmenetileg
2021. ápr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Én ramofixba húztam a makkát. Úgy néz ki, mint egy körözött sonka 😂, de a varratát nem bántja és nem is zavarja, hogy ilyen csúful "elbántam" vele.😸
2021. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Fogj egy zoknit, vágd le a végét hogy kb. macska méretű legyen, tegyél rá 4 lyukat úgy kb. a lábak helyén és húzd rá a cicára! Sokkal jobban jársz, neki is kényelmesebb!
2021. ápr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szorítja a ramofix, különböző méretekben lehet kapni és rugalmas. Megfelelő méretet kell venni.
2021. ápr. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mert az én cicám ruhát kapott nem gallért.
2021. ápr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

A gallér teljesen felesleges, idejétmúlt marhaság.


Adj rá flexibilis ruhát, amiben tud mozogni, de a sebet nem bánthatja tőle és le sem tudja szedni magáról.

2021. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tedd neki lapos tálra. Arról tud majd enni. Lehet, hogy néha leeszi majd a gallért, akkor nem árt néha megtisztogatni, ha neki nem sikerül.
2021. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!