Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? A macskám tép/daga...

Mit tegyek? A macskám tép/dagaszt az ágyamon lévő takarón!?!

Figyelt kérdés
Már elegem van belőle, hogy a macskám minden egyes nap neki esik a takarómnak és elkezdi tépni, ha rászólok akkor akár bele is harap ezzel jelezvén, hogy ezt a tevékenységet folytatni akarja és nem tágít. Tudni kell róla, hogy ez egy hím macska nem tudom, hogy ez mennyire fontos efelől e. Leggyakrabban akkor csinálja ezt, amikor az ágyam melletti asztalomnál ülök a gépem előtt.

2021. ápr. 12. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Lehet meg kellene büntetni, vagy kizárni az adott szobából.
2021. ápr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

A macska azért "dagaszt" mert jól érzi magát.

De ha zavar, akkor ne engedd be abba a szobába.

2021. ápr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
A kiscica dagasztja az anyja cicijét cumizás közben. Ha a cica dagaszt, az azt jelenti, hogy szuperül érzi magát, és imádja a helyzetét. Elég bunkóság elvenni tőle ezt a legszebb örömet.
2021. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Én onnan vettem észre anno, hogy elkezdett ivarzani a kandúr cica, hogy ugyanígy tépett/dagasztott, és a fogával szaggatta a takarómat.

Egyszer - amikor ezt művelte -, alánéztem, és hát..izé..kilógott a fütyköse. Ivartalanítva lett, utána kevésbé, de csinálta időnként.

Nem írtad, hogy ivaros-e a tiéd, de ha igen, úgy irány a doki. Szerintem.

(Most is van egy ivartalan kandúrkám, nincs még egy éves; néha rátör ez a kettyinthetnék, egy darabig elszórakozik, hagyom; utána pár napig békében elvan.)

2021. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tettem a kanapéra egy régi plédet oda, ahol szokott dagasztani a cicám, amit úgy szaggat, ahogy akar.
2021. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Minek van macskád ha nem tudsz bánni vele te talpnyaló?
2021. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
A dagasztással csak a saját illatát próbálja ráragasztani valamire/valakire amit szeret.
2021. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Vidd el pékségbe, ott dagaszthat eleget.
2021. ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azért csinálja mert boldog vagy jól érzi magát.
2021. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!