Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális, hogy az az érzésem,...

Normális, hogy az az érzésem, hogy gőzöm sincs mit keresek a legújabb munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Hihetetlenül könnyen vettek fel. Meghirdették, jelentkeztem, behívtak interjúra, másnap pedig felvettek mindezt 1 héten belül úgy, hogy full kezdő vagyok 3 hónap tapasztalattal és úgy, hogy 1 éve végeztem (de már azelőtt is alig volt tárgyam) tehát szakmailag kvázi már semmire nem emlékszem az egyetemről. Eltelt 1 hét a munkahelyen és úgy érzem mint akinek semmi keresnivalója nincs a tudása alapján. Tesztfelmérés se volt, ami furcsa. Mégis úgy fogadtak mint leendő munkavállaló, aki évekig ott lesz és nagy segítséget tud majd nyújtani. Persze én is ezt szeretném, de félek (és nagyon azt érzem), hogy a tudáshiányosságaim ki fognak ütközni a 3 hónap próbaidő alatt. Sajnos alapból nem vagyok az a proaktív, önálló emberke és nem tudom mi lesz majd. Kis túlzással úgy járok kelek ott, mintha azt se tudnám milyen rendezvényen vagyok és csak vakarom a fejemet.

2021. febr. 14. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Milyen munkakörről van szó? Ha irodában dolgozol papírtologatóként, akkor nem csoda, hogy nem nézték a kompetenciát.
2021. febr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gazdasági munkakör
2021. febr. 14. 17:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Így éreztem az első helyemen, ahová felvettek (miután a főnök az apám tanítványa volt). Felvettek, de nem a tudásom miatt és a hiányosságokat nem tudtam olyan rövid idő alatt pótolni, ahogy azt a versenyszférában elvárták. Egy hónapig voltam ott, aztán csendben "kifizettek" és elmentem.

Na ott éreztem úgy igazán, hogy "miért vagyok én itt?"

A protekció csak akkor jó, ha tudja is az ember mit kell csinálni, különben hamar kínossá válik a helyzet.

2021. febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért kell túl gondolni egy ilyen jó dolgot. Felvettek tök simán ès te nem örülsz hanem agyalsz. Minden munkahelyen vannak új dolgok amikre az iskolában nem tanítanak meg. Szerintem ezerrel kellene pörögnöd, dolgozni , szívni magadba a tudást , mindent amit a munkahely ad. Nem pedig azon agyalni miért vettek fel. Szerintem nagyon szerencsés dolog ami veled történt. Sokan örülnének , te pedig butaságokon agyalsz. Dolgozz, illeszkedj be, tanulj be a munkahelyen és ne azon gondolkozz mit keresel ott. Hát munkát keresel azért mentél oda. Dolgozz, azért mentél oda. Ha pedig nem tudsz valamit ne szégyelj segítséget kérni.
2021. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális mert még meg kell szokd az ottani környezetet és munka stílust.Pár hét és el fog tűnni ez az érzés
2021. febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#4: Pont arról van szó, amit a kedves 3-as kommentelő is írt. Csak nekem itt protekció sincs és vérciki, hogy egyelőre hosszútávon számolnak velem miközben a képességeim és tudásom ismeretében az is kétséges, hogy megérem a próbaidő végét. Előző munkahelyemről 2 hét után kivágtak (amit letagadtam interjún) az az előtti legelső helyen pedig 3 hónap után éreztem ugyanezt, hogy idővel le fogok bőgni a hiányosságok miatt így onnan meg én léptem.
2021. febr. 14. 18:40
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is csak azt tudom mondani hogy akkor még egy ok hogy ezerrel bedobd magad, ne agyalj hanem vesd bele magad a munkába. Reméljük hogy a próbaidő után maradhatsz.
2021. febr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális dolog. Én már vagy 9. éve nem tudom, miért vagyok ott, mit-miért teszek/nem teszek...
2021. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz tapasztalatot, használd ki a lehetőséget.
2021. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem tudják miért vannak ott ahol vannak🤔
2021. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!