Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jövőhéten kezdek az új munkahe...

Jövőhéten kezdek az új munkahelyemen,pánikbeteg vagyok hogyan legyek ''normális,,?

Figyelt kérdés
Szörnyen izzadós a kezem,pénztárgépet kellesz kezelni már most nyugtalan vagyok, nem akarok beégni már az első napon. Illetve hogyan tegyem túl magam azon,hogy vége a gyerekkoromnak ? Egyszerűen én még jobban vágyom arra,hogy itthon megnézzek egy mesét minthogy bulizni menjek. Én? Dolgozni fogok? Felnőttem? Mikor? Szomorú vagyok ha vissza gondolok a tökéletes gyerekkoromra :( . állandóan görcsben van a hasam és izzadok sóhajtozom ideges vagyok így hogy fogok dolgozni? 21L

2020. nov. 6. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy úgyis megpróbálsz mindent megtenni. Ha hazaküldenek, tegyék. Nem dől össze a világ. Ezen mindenki túl esik. Az élet nem habostorta. Nekem volt idő, mikor 4 hónapig úgy jártam egy helyre, hogy minden nap sírtam reggel. Aztán ott mindent takarva, erősen lehúztam egy napot..


Nekik eleve nagyobb szükségük van rád, mint neked rájuk. Ha pedig valami beüt és tényleg kirúgnak vagy valami, gondolj rá hogy ez is egy tapasztalat volt. Majd a 10-dik munkahelyen hátradőlve fogod mesélni a többieknek, hogy képzeljétek... az első munkahelyemről egy ilyen szarság végett jöttem el.. meg, ezen meg ezen a munkahelyen.. na, ott voltak már érdekesek az emberek.. na meg a főnök, azt látnotok kellett volna!!.. 😄😄🙏


Nem dől össze a világ. Nem tud olyam rossz történni. Tudod, ahol egy ajtó bezárul, ott kinyílik egy másik.


Egyébként én a szar munkahelyekre mindig úgy jártam, hogy mellette folyamatosan adtam be más helyekre. Ha pedig jön egy jobb ajánlat, bűntudat nélkül ott kell hagyni a rosszabbat. Soha semmi nem biztos, de ha van remény hogy jobb, már jobban járhatsz csak vele ha megpróbálod. :)

Ha a munkáltatód érdekeit fogod nézni, nem pedig a magadét, akkor hamar eltűnsz majd a süllyesztőben,a mókuskerékben ragadva.


Mindig arra hallgass, amit jónak érzel, az felé haladj amit tényleg szeretnél.Így jönnek a lehetőségek! :) Sok sikert az életben! :)

2020. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!