Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehetne házimacskát jól...

Krosszarcu kérdése:

Hol lehetne házimacskát jól eladni?

Figyelt kérdés

A Jófogáson nem, mert ott csak ajándékozni lehet. Van itt 16 éves gyerek, arra ráparancsolt a vérszerinti apja hogy ide hozza a macskát a mi házunkba, mert az új nője alergiás lett rá.

Csakhogy: idehozták, a macska folyton nyávog zavarog, alig táplálkozik válogat, ivartalanítani kellett, plusz egy csomó gyógyszer. A gyerek nem foglalkozik vele nem segít, de másban se.

Én veszem a drága kaját és én pucolom a sz. Meg fog dögleni, mert elüti a busz, mert arra mászkál.

Nekem csak a műtét díjja és a gyógyszer kellene kb 40Eft hogy csökkenjen a károm munkanélküli vagyok és nincs lóvém.


2021. ápr. 20. 10:12
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Jó hát ez harminc év alatt volt, pl négy kutya meg macskaleukózis.
2021. ápr. 20. 19:14
 22/24 anonim ***** válasza:
90%
Pénzért nem fogják elvinni, ha besétálnék anyám munkahelyére és elkiáltanám magam hogy ingyen elvihető cicát keresek kb mindenki adna legalább egy telefonszámot ahol van elvihető cica, ingyen. Sajnos annyi macska van, jön a tavaszi baby boom, édes pici cuki pár hetes cirmos-fekete-tarka-bármilyen kiscicák EZREI keresnek gazdát és sokuk az utcán fogja végezni egy dobozban kidobva mert nem kellett senkinek. a legjobb lehetőséged egy állatvédő szervezet ha beteg/speciális igényei vannak a cicának.
2021. ápr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
OK itt írta valaki hogy befogadja beszélek vele, de most a jószág makk egészséges.
2021. ápr. 21. 08:57
 24/24 anonim ***** válasza:
88%
Házimacskát senki nem vesz pénzért, kb minden bokorban van egy gazdátlan, ha valaki épp erre vágyna. Örülj neki, ha ingyen rá tudod sózni valakire, és add szépen oda neki.
2021. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!