Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akiknek szobacicája van, ti...

Akiknek szobacicája van, ti minden "macskázás" után megmossátok a kezeteket?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 14:04
1 2 3 4
 31/35 Bellatrix:3 ***** válasza:
77%

Dehogy kb 5 percenként mehetnék kezet mosni. Tiszta a macska ennyi kosz meg kell az utcai cipőm, meg ruhám, telefon stb. több bacit hordoz mint a macska aki amúgy kb az alvás mellett a legtöbb időt azzal tölti, hogy magát nyalogatja. Éves előtt meg almozás után nyilván de csak azért mert hozzám ért azért sok értelme nincs kb aludni sem tudnék mert oda is velem jön és kb mindenhol ott van.

Kicsit túlzásnak tartom, hogy ennyire fussunk kezet mosni egy lakásban tartott tiszta cica után.

2021. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
81%

Mikor kinti macskám volt, sem mostam utána kezet. Kislányként pont nem érdekelt, macskáztam, aztán mentem a többi állathoz, közben lekaptam egy barackot a fáról...


Felnőttem, köszönöm, soha semmi bajom nem volt az "állatos kéztől".

2021. ápr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként pl a BKK-n nyolcezerszer annyi "szart" összeszedsz, mint egy benti macskától.
2021. ápr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
68%
#33 ez amúgy igaz, amilyen mocskos kezekkel fogják, ha választanom kellene hogy a busz kapaszkodót vagy a macskát kell megnyalnom határozottan az utóbbi a higiénikusabb.
2021. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
53%

Elárulom hogy a macska kapja el a betegségeket tőlünk. Ezért kell a benti macskát is oltani, mert hazahozol neki minden bacit a cipődön, ruhádon, kezeden.

Szóval igen, macskázás előtt(!) kötelező a kézmosás, ha hazaérsz.

2021. ápr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!