Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Keressek másik macskát?

Keressek másik macskát?

Figyelt kérdés

Legyomírtóztam az udvarban a gazt, totális gyomírtóval...


A macska legeli a sárguló növényt. Ez azt jelenti, hogy elfog pusztulni? :(



2021. ápr. 24. 16:37
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Nem vagyok állatgyűlölő, szeretem a macskát, van 2 tengeri malacom meg hörcsögöm is, mindent megkapnak, de most ki gondol arra, hogy kimegy legelni a füvet?


Amúgy pl. a gyümölcsfás helyekre nem szórtam gyomírtót, de dolgozom és itt egy fűnyírás a sok szemét miatt ami alatta van 1 napig tart és igen csak költséges...

2021. ápr. 24. 17:02
 12/33 anonim ***** válasza:
88%

Pedig nagyon nem úgy tűnik, mintha szeretnéd, hisz egyáltalán nem is gondoltál rá, mielőtt szétszortad méreggel az életterét. Amúgy meg, mindenki tudja, aki figyel legalább egy percet az állatára, hogy szoktak néha füvet „legelni”. Aztán meg még le is ostobázod csóró állatot. Az ilyenekre az állatvédelmiseket, vagy inkább rendőrséget kéne hívni.

Minek tartassz te állatot?

2021. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
89%
Kell neki füvet ennie, hogy ki tudja öklendezni a szőrcsomót. Vagy bármi mást. Ha esetlen hagynál neki egy kevés füvet és azt mondjuk egy ládába beteszed és azt ehetné akkor lehet, hogy nem lenne probléma.
2021. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
89%

#12 Az állatok néha esznek füvet mikor ég a gyomruk, ha már macskát tartasz,

akkor legalább ennek utána nézhettél volna...

2021. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
23%
Siess és mindenképp iratkozz fel az összes oltóanyagra .
2021. ápr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Kapott tejet a macska, elvileg az feloldja a mérget... állatorvost kérdeztem meg nem rég!
2021. ápr. 24. 17:22
 17/33 anonim ***** válasza:
90%
Szomorú, hogy egy macskánál is butább vagy. (amúgy a macskád nem buta, csak nem tudja, hogy mérget eszik, hiszen macska)
2021. ápr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
88%
Vagy troll, vagy teljesen hülye. Aki szeméttelepet (üvegcserép, törmelék szétszórva) tart a telkén. Akár troll, akár agyilag visszamaradott, semmiképp sem normális.
2021. ápr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
90%
Istenem, ekkora szerencsétlenséget mint Te, kedves kérdező 😂 Észosztásznál hol voltál??? Ha látod hogy eszi, miért hagyod neki???? És még a macska az ostoba állat?????
2021. ápr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
90%

TEJET A MACSKÁNAK??? kár volt tovább olvasnom, megdupláztad az ostobaságodat!! Barom.

Ui. Ha nagyon drága neked a fűnyírás, gondolom milyen drága kaját kaphat. Whiskas?:))) Idióta

2021. ápr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!