Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Keressek másik macskát?

Keressek másik macskát?

Figyelt kérdés

Legyomírtóztam az udvarban a gazt, totális gyomírtóval...


A macska legeli a sárguló növényt. Ez azt jelenti, hogy elfog pusztulni? :(



2021. ápr. 24. 16:37
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Képzeld 20-as mikor láttam, hogy eszi akkor bevittem, de tavasz van, kiszökik... meg nem vagyok mindig itthon.


A szemét telep meg úgy keletkezett, hogy tavaly építkeztem, de nem az én szemetem, eleve így vettem meg a telket.... 1 éve szedegetem össze, de rengeteg van, az előző tulaj nagyon trehány volt.


A másik, meg azt gondoltam, hogy mivel én érzem a gyomírtó szagát, a macskának van annyi esze, hogy a romlottat nem eszi meg...


Vannak szabadon hagyott területek, ott tudna legelni.

2021. ápr. 24. 17:27
 22/33 A kérdező kommentje:

Képzeld, konzerveket, szalámit meg ilyeneket eszik.


Meg mikor chipset eszek, kéri a macska...


Elég káros életmódja van, lehet rá fog szokni a cigire.

2021. ápr. 24. 17:28
 23/33 anonim ***** válasza:
95%
Majd írd meg légyszi, hogy megmaradt e szegényke :( Drukkolok, hogy ne legyen semmi baja! Addigis, mostmár próbálj meg figyelni rá, amennyire csak tudsz, még ha nehéz is.
2021. ápr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
24, az állatorvos szerint nem lesz ekkora mennyiségtől baja...
2021. ápr. 24. 17:29
 25/33 anonim ***** válasza:
91%

#25

Reméljük a legjobbakat :)

2021. ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
45%
Mondjuk a sittet el kellett volna szállíttatni te agyas.
2021. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
89%

Azért remélem a tengerimalacokkal és a hörcsöggel nem tartod együtt a cicát (préda állatok pszichéjének nem tesz jót a ragadozók közelsége)

21 legalább kif*ssa a mérget

Am szurkolok a cicának de gondolom nem kötötted az orrára hogy össze gyomírtóztad füvet amit normális esetben is megenne

2021. ápr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

27.


Mire gondolsz?

Arra, hogy az előző tulajjal?


Nos azért nem lehetséges, mert meghalt és akitől vettem a házat az nem sokkal rá börtönbe is vonult meg ha vmiért szóltam megfenyegettek, hogy a rendőr se fogja meg őket...


Konténeres szállításra meg nincs lehetőségem, napról napra élek...


Araa van lehetőség, hogy össze szedegetem és vagy megy majd betonozáshoz alapba, eltüzelés, stb.


D ehhez le kell rohadnia a fűnek, mert nem tudom kiszedni...

2021. ápr. 24. 17:53
 29/33 anonim válasza:
14%
Lesz@rom hogy jelentesz-e, ha kitörlik újra írok. Ha a regisztrációmat törlik akkor csinálok újat csak azért hogy elmondjam újra és újra hogy mennyire retardált vagy és halált érdemelsz.
2021. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
90%
Takarisd fel az udvart, és lehet füvet nyírni
2021. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!