Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Füvet szedek kint a cilának,...

Füvet szedek kint a cilának, mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés, de ilyesmire gondolok hogy ne adjam oda neki vizesen, nézzem át nincs-e benne bogár.

2021. máj. 3. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
A cica majd válogat magának tetszése.
2021. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocs, azt nem írtam, hogy csak olyanok válaszoljanak, akik elsajátították nyelvünk alapjait és át tudják adni a fejükben kavargó információt.
2021. máj. 3. 09:51
 3/8 A kérdező kommentje:
A szőrgombóc egyébként természetesen benti, ha félreérthetően fogalmaztam volna.
2021. máj. 3. 09:52
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Pórázon is kivihetnéd, vannak cicahámok. Értem hogy biztonságban akarod tudni, de szar lehet egy lakásban leélni az életét.
2021. máj. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 nem zárom ki azt sem, a másik cicát hordtuk, csak aztán egyszer durván bepánikolt utána nem erőltettük. Amúgy egész életében benti cica volt, neki ez a természetes élettere.
2021. máj. 3. 10:28
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Én vastag fűszálakat szoktam szedni nekik, megmosom, majd ollóval kis darabokra vágom, tányérra teszem és úgy kapják meg.


Azért vágom össze, mert már volt olyan eset, hogy egészben lenyelte a cica a fűszálat és ahogy kikakilta volna nem nyomta ki az egészet.. Kilógott a fű a popójából.

2021. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt a széles szálú füvet szedem neki, amit a kutyus is szokott kint legelni.

Ne szedjél bele virágot meg termést, más füveket, mert játékból vagy ha nem ismeri a kinti világot, megeheti, aztán beteg lesz, ismerős járt már így.

Én is ki is szoktam vinni hámmal, flexivel, mindennap 1 órára, ha 1-2 napig esik az eső, akkor utána napon annyival többet, amennyi kimaradt előtte.

2021. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 vagyok, az lemaradt, hogy én kétnaponta szedek, mert addig friss, télen, vagy amikor nincs normálisan szedhető fű, akkor pedig fűtablettát és salátalevelet adok neki.
2021. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!