Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicák a halakat vagy a...

A cicák a halakat vagy a madarakat szeretik jobban elkapni?

Figyelt kérdés
Mivel mind a 2-ről híresek, hogy elkapják és megeszik őket, na de a halakat vagy a kisebb madarakat kapják el inkább, ha mind a 2 a közelükben van? Melyikhez indulnak el inkább?
2021. máj. 7. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a madarakat. Ha csak nem tó mellett fekszik vagy ficánkolnak a halak akkor nem keltik fel annyira a figyelmüket mint a folyton repdeső madarak
2021. máj. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Az én cicám a repülő rovarokat szokta elkapni, meg ki ül a párkányra és nézi hogy a madarak hogy repülnek, szerintem is inkább a madarakat
2021. máj. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Az enyém a legyeket
2021. máj. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Néhány specifikus fajtát leszámítva a macska a vadonban nemigen halászik.


Rágcsálók, gyíkok, egyéb rejtőzködő életmódot folytató apróságok, és - ha el tudja kapni - madarak.

2021. máj. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Híresek lennének arról, hogy halat fognak? Pontosan melyik macskaféle?

Nem igazán jellemző, inkább csak az ember eteti hallal.


Inkább rágcsálók, apró hüllők.

2021. máj. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5 nálunk kihalászott mindent az akváriumból, mamáéknál meg a kerti tóban szokta piszkálni az aranyhalakat. Ha nem azokat akkor viszont tényleg gyíkot fog
2021. máj. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

#6

"Nem igazán jellemző" ≠ "soha nem fordul elő"

2021. máj. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyémet az akvárium teljesen hidegen hagyja, viszont az ablakban a fán röpködő madarakon órákig tud mozizni, úgyhogy szerintem az utóbbi.
2021. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!