Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kandúr cicám egyik szeme...

A kandúr cicám egyik szeme picit fel van duzzadva és alig bírja kinyitni, mi baja lehet? Gondoltam arra hogy verekedett, vagy megszúrta valamivel. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2021. jún. 1. 15:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen, a darázscsípés veszélyes lehet. Engem tavaly megcsípett e saját darazsam ( kb 30 éve lakok egy darázsfészek mellett, soha sem bántottak ( igaz én se őket ), mindig raktam ki nekik vizet tálkában. Így azt hittem, hogy barátok vagyunk. De egy nap kaptam az egyiktől 2 csípést a kézhátfejembe...Először csak kicsit égett, aztán elkezdett bedagadni. Az orvos nem adott semmit, azt mondta, nem kell, kibírom. Csak vizes borogatást javasolt. Csúnyán bedagadt, majd kb 2 nap múlva elmúlt.

Azt hogy egy cicának mi baja lett volna, nem tudom. Én káromkodtam, meg hűtöttem, de egy cica, hát nem tudom.

2021. jún. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Mi lett vegul kerdezo?
2021. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Elvittük állatorvoshoz, egy tüske szerűség volt a szemébe, de kivették és már jól van :)
2021. jún. 4. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!