Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap az 5 hónapos kismacskám...

Tegnap az 5 hónapos kismacskám kiesett a 3. emeletről, túlélhette? Milyen súlyos lehet a sérülése? Hazatalál, ha épen maradt?

Figyelt kérdés
az a problémánk, hogy nem tudjuk hogy leesett-e vagy csak átugrott másik erkélyre mert közel vannak egymáshoz, bár a szomszédok nem látták.nyoma nincs lent hogy leesett volna, körbejártuk a környéket de még a táljának a csörgetésére se jött elő.vajon hazatalál legalább a panelhez?a macskák vissaztérnek? mert mindenhova képet ragasztottunk ki róla, szóval ha megtalálja valaki felismeri.
2007. dec. 23. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A miénk is leesett. Szintén a 3.-ról. 4 nap múlva lett meg. Nem ment messzire és semmi baja nem volt csak félt előjönni a bokrok közül. Ráadásul a miénk nem fiatal hanem öreg, 15 éves macsek.
2007. dec. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém egy évesen esett ki az 5.-ről.Ő nem tudott elmenni,ott fekudt,amig leértem érte,elvittem orvoshoz,aki azt mondta,hogy ha túléli az éjjelt,akkor megmarad,pedig vér jött a szájából meg az orrából.Őriztem egész éjjel,reggelre jobban lett,de azóta csak 6 élete van....:-)))
2007. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Ismerősömék macsekja is hármat lépett az ablakban,pedig csak kettőt kellett volna,ő a 4.ről esett le.Az esés után még élt,de nagyon hamar meghalt.
2007. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Az én 6 hónapos cicám is leesett a 2-ik emeletről a betonra. Az ő esésének sem volt nyoma, de az orvosnál kiderült, hogy gerincsérülése van. Az orvos az elaltatást javasolta, mert lebénult a hátsó két lába. A fiam nem engedte, bízik a felgyógyulásában. Azóta (2 hónapja) pelenkázva van a cica. Csak húzza a hátsó két lábát. Alomra sem tud menni a bénulás miatt. Nem tudom meddig fog így élni, de nem ideális sem a cicának, sem nekünk. Sajnos csak a szerencsén múlik, hogy lesz-e baja a cicának. Ha megúszta, pár nap múlva előkerülhet.
2007. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos a mienk is kiesett a 4-ről és el is pusztult :(
2008. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
az enyém is tegnap kieseta 4.rőlnem találtuk meg pár órával későb kideróült h egy szomszéd találta meg elvite rögtön dokihoz és így nem let súlyos csak kitört egy foga és megsérültaz állána bőr avgyis kicsit levált neki viszakel varni és rendbe jöön...
2009. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!