Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyjából másfél napja tűnt...

Nagyjából másfél napja tűnt el a macskám. Visszajön még?

Figyelt kérdés

Ő az első macskám nagyon aggódok érte, most lett egy éves és már nagyjából 9 hónapja volt nálunk. Körbenéztünk, de nem találtunk tetemet az úton, ill. raktunk ki facebook posztot.

Van esély hogy valamitől megijedt és elmenekült? 9 hónap után már ismeri a környéket ahhoz hogy visszataláljon?

U.i.: ivartalanított, nőstény, 1 éves



2021. jún. 6. 09:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Lassan 3 hónapos lesz a poszt viszont, a cica sajnos még mindig nincs meg, viszont van egy fejlemény, és most felcsillant bennem a remény. Egy Youtube rövid videóban láttam egy cicát aki 1/1 úgy nézett ki mint az enyém, ráadásul megtalálója szerint most, aug. 6.-án találta meg az illető. Egy "logikai baki" van a felvetésemben. Én Zala megyében lakok, az illetőt viszont facebookon megtaláltam és ő Pest megyei. Mennyire esélyes hogy csaknem 2 hónap alatt ilyen távot tett meg a macsek?
2021. aug. 31. 12:52
 12/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, csaknem 3 hónap alatt. Csak most nagyon izgatott lettem
2021. aug. 31. 12:53
 13/14 anonim ***** válasza:
Milyen színű a cica? Ha tarka akkor van rá esély. Mindegyiknek más a mintázata
2021. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hát eléggé tarka volt de a a videóban nem annyira jól látni a lábát, de mintha nem ugyanolyan lenne a minta szóval valószínűleg ezt benéztem. Azért még él bennem a remény hogy egyszer visszajön, mindennap úgy fekszek le hogy rá gondolok és annyira szomorú hogy most tavasszal azt terveztem majd tudok többet foglalkozni életemmel, de pont szünet kezdete előtt tűnt el.

Egyébként azon gondolkodok mennyire ironikus lenne ha pont most szeptemberbe térne vissza amikor anno megjött.

2021. aug. 31. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!