Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha nem etetem rendszeresen a...

Ha nem etetem rendszeresen a cicát, tényleg elköltözik?

Figyelt kérdés
2021. jún. 8. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Igen. De jobb lenne benn tartani, vagy ivartalanitani. Akkor kevesebbet csaszkal, meg nem verekszik mas macskakkal.
2021. jún. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Mondjuk ha mar befogadtal egy macskat, akkor nem ertem miert olyan rohadt nehez normalisan tartani.

Ha nem megy, akkor nem kell allat, hiszen egyaltalan nem kotelezo.

2021. jún. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom hogy idegen macska költözött oda a kérdezőékhez de tessék egyből leszúrni itt ez a szokás úgyis :D ne etesd és ha meglátod zavard el mindig. De úgyse tudod megoldani ha éhes a macska és tudja hogy van nálatok kaja úgyis vissza fog járni mindig
2021. jún. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van gazdája, akkor ne fogadd be, de ha nincs neki, miért ne ? Nekem is úgy lett a 2dik, aztán ivartalanittattam, azóta is jól kijön az első cicával ...
2021. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A cicát rendszeresen kell etetni. De ivartalanított macska nyugodtabb és az állat a házhoz ragaszkodik és ha el is megy 2-3 napra vissza jön.
2021. jún. 17. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Morning válasza:
Miért, azt akarod, h éhezzen? Nyilván azért jár oda, mert szegénynek nincs gazdája és máshol nem talál ennivalót.
2021. jún. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!