Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az ivartalanítás nem kegyetlen...

Az ivartalanítás nem kegyetlenség a cicával szemben?

Figyelt kérdés
2021. jún. 13. 09:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
7 mégis hogy érted hogy a saját kényelmünk? Szerinted az hogy a macskámat nem erőszakolta meg egy másik szolgálja a kényelmemet(azokat a fancy elszarusodott tövis alakú papillákat amik a kandúrok péniszén vannak biztos élvezné) és kb egész évben élvezhetné mert ugye a fogamzásgátló a nemi vágyat nem gátolja, emellet azok a szupcsi kis nemi betegségeket is elkapná (jó itt igaz én se akarom vinni az állatorvoshoz fölöslegesen, tényleg szolgálja az én kényelmemet is) vagy ha szoba cica akkor csak ott várná hogy legyen már vége a tüzelésnek. Tényleg barbár megcsonkítás. Arról nem beszélve hogy fogalma sincs hogy "megcsonkították", így biztos nagyon szomorú miatta.
2021. jún. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a kandúromat is ivartalaníttattam, meg a nőstény macskámat is. Nem érzem h brutális kegyetlenséget tettem volna. A kandúr konkrétan szinte észre sem vette, 5 hónaposan vittem, nem is látszott rajta a műtét, nem jelölget sehová, elvan mint a befőtt azóta is. A nőstény 11 hónaposan lett ivartalanítva, túl voltunk egy pár tüzelésen, inkább megváltás volt neki. Megviselte, nyilván, 1 hétig alig evett, alig ivott, de utána végre önmaga lett újra. Elvan mint a befőtt, nem a hormonok irányítják. Ez alap dolog manapság, nem kegyetlenség. Kegyetlenségnek azt tartom ha valaki úgy ivarzalanít h közben már vannak kiscicák a pocakban, na az kegyetlenség.
2021. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
De
2021. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!