Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 napja van egy kiscicám, és...

3 napja van egy kiscicám, és észrevettem hogy evés közben nyávog illetve mikor az alomba ürít. Neten sok mindent olvastam. Esteleg valaki találkozott hasonló helyzettel? Miért nyávog?

Figyelt kérdés

#macska #cica #Evés közben nyávog
2021. jún. 14. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elégedett a kiszolgálással.
2021. jún. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
18%
Azt szeretnéd tudni, hogy miért nyávog a macskás? Na vajon miért?
2021. jún. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Mert macska?
2021. jún. 15. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Igazából lehet fájdalma is, de valószínűleg, mivel kismacska, nincsen semmi baja. Azért figyelgesd.
2021. jún. 15. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%
Miért, mit csináljon, ugasson? Ilyen kérdést...
2021. jún. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Hihetetlen, hogy emberek ennyire nem képesek egy kérdést értelmezni, vagy ennyire nincs közük a témához, gondolom macskájuk sincsen.

A kérdező kiscicája éhes és pisilés/kakilás KÖZBEN nyávog. Nos, elmondanám ennek a pár okos válaszolónak, hogy ez általában NEM normális. De kiscicáknál előfordul. Főleg, ha most lett elválasztva, 8 hetes körül van, hiányolja az anyukáját, a testvéreit, gondolom amúgy is nyávog a nap folyamán többet. Új neki most minden szerintem, ezért nem valószínű, hogy gondot takar ez a viselkedés.

2021. jún. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Bocsánat, elírtam.

Éhes= evés

2021. jún. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen kedves emberek vannak e világban.. Nem gondolnám, hogy olyan kérdést tettem fel amiért így kell válaszolni.tisztelet a kivételnek.! Igen is a macska több felé képen nyávog amivel kifejez..nem tud angolul magyarul ő így kommunikál és, ha fáj valamie vagy éppen boldog vagy éppen unatkozik nyávogással fejezi ki... Kérdést azért tettem fel mert ilyet nem tapasztaltam régebbi cicáimnál. Igaz minden cica más, de nem biztos hogy megszokott tevékenység náluk. És igen érdekel mert ha valami baja van inkább akkor viszem allatorvoshoz.. Ha meg nem érdekelne az lenne a probléma. A bunkó rossz kommentelőkre meg nem mondanék jellemzőket.. Ha nem ért a cicákhoz semennyire kár is volt hozzászólni! 🤣
2021. jún. 15. 08:32
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
A mi kiscicák most tanulják a wczést mindegyik nyávog közben. Az anyjuk odamegy megnyalogattja (gondolom hogy megnyugtassa) a kicsit közben végzi a dolgát. Lehez még új neki a szitu
2021. jún. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Miénk is ezt csinálta kicsinek :D bejelentette ha kakilni ment, szerintem tök cuki volt :D még feleltem is neki, hogy "jól van, menj csak"

Kár, hogy kinőtte :)

2021. jún. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!