Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Örökbefogadtunk egy macskát...

Örökbefogadtunk egy macskát vasárnap, azóta nem láttuk, mikor jön elő?

Figyelt kérdés
Egy elég barátságtalan állat, mióta hazahoztuk, egyszer sikerült “ levadászni”, pedig nem ártana beoltani meg féreghajtózni. Jó még csak kedd van. De akinek volt szerencséje ilyen macskához mennyi idő után merészkedik elő? Néha látjuk itt-ott suhanni, a kajája elfogy és használja az almot. Máskülönben ötletünk nincs hol a fenében van. Cserébe éjjel irdatlanul nyávog. Valakinek valami jó ötlet, hogy lesz ebből az állatból aranyos cicuska? Egyébként kölyök és lány, ha ez számít valamit. Bár én még nem tudtam megnézni, tényleg lány e, de ahonnan hoztuk ezt mondtak és 3 színű és úgy emlékszem azt olvastam egyszer, hogy azok lányok. Na mindegy is. Jelige: Columbo macskája.

2021. jún. 15. 18:09
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hat akkor várunk. Mondjuk lehet meg több időbe fog kerülni, mint rendesen, mert van két cavalier kutyánk is. Ok imádják a macskákat, de ez mondjuk általában nem kölcsönös. Úgy terveztem szépen osszeszoktatom őket. De arra nem számítottam, hogy kámforrá valik a cica. Volt már régen cicank, de ő nagyon nem ilyen volt. Viszont a Kámfor jó név lenne neki 😅
2021. jún. 15. 18:57
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is vasárnap hoztam haza az örökbefogadott cicámat, és ő is nagyon nagyon fél. Azt mondták ne csodálkozzak azon, ha bebújik majd az ágy mögé, úgyhogy én nem zaklatom, nem rángatom elő, majd magától előjön. Az előző gazdája nagyon sokat bántotta és most iszonyúan fél. Meg kell tanulnia, hogy itt biztonságban van. Én várok türelmesen, kaja, víz, alom van neki kirakva. 😍
2021. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
62%

Legyen a neve kámfor, vagy köd?

😂

2021. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Haha megvan. A gardrobban van. Ilyen ikeas fakkos szekrenyunk van és bebujt a szoros hotaposomba. De ehhez a szekrenyhez azt hiszem lehet is venni ilyen macskas kiegeszitot amin egy lyuk van és be tud bújni.
2021. jún. 15. 19:47
 15/24 anonim ***** válasza:
9%
szegény lehet megdö
2021. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
6%

most olvasom

ezek szerint hál isten nem döglött meg c:

2021. jún. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nem nem. Határozottan életben van. Csak remelem nem pisil le semmit, mert most már elég messze van az alom.
2021. jún. 15. 20:30
 18/24 anonim ***** válasza:
93%
15.az ilyen miért érez ingert hogy hozzászóljon mikor pont ez hiányzik a kérdezőnek?..főleg hogy el se olvassa
2021. jún. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Légy türelmes, kell neki 1-2 hét..

Beszélj hozzá sokat

2021. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen pompont függesztettem ki neki anno. Azzal eleinte egymagában játszott, utána meg sikerült kicsalogatnom vele a szekrény mögül.
2021. jún. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!