Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A teljes macskaalmot milyen...

A teljes macskaalmot milyen időközönként kell lecserélni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy nem csak kilapátolni a piszkot, hanem teljesen újjal feltölteni.

Erre milyen gyakran kell sort keríteni? Szükséges egyáltalán?



2021. jún. 21. 23:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kb hetente, 1.5 hetente. Nekem a farost alapú alom vált be, tökéletesen csomosodik es nem büdös, nem ragad le a pisi. 3/4 részig feltöltöm a tálcát, és ha 1/4 részig elfogy az alom, akkor a maradékot kidobom, kitakaritom a tálcát. Én fertőtlenítő kendővel törlöm át, gyakorlatilag a finomport kell letorolni csak. Valaki írt 30 percet uhhh... , nekem ez így 5 perc kb.
2021. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Bellatrix:3 ***** válasza:
Én írtam a 30at. Én mondjuk kimosom meg minden szóval nyílván több idő, plusz van az alomba alom zacskó is külön. Nekem így bevált erre meg szánok időt az a 30 perc nekem megéri! 😁
2021. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12 én irzam az 5-öt :D egyszer próbáld ki a törlőt :) előtte én is mosással szórakoztam. Hozzá teszem, a fertőtlenítő kendőt csak ennél a fa rostos alomnál használom, egyéb almoknál már nem biztos, hogy működne. 🤔
2021. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Bellatrix:3 ***** válasza:
Köszi a tippet. Ki fogom próbálni! 😁
2021. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!