Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meleg ellen benti cica esetében?

Meleg ellen benti cica esetében?

Figyelt kérdés

Mivel tudnék segíteni a cicámon, hogy ne legyen melege?

A hűsítő matracokra nem fekszik rá. Gondoltam rá hogy veszek itatókutat, de abban is ugyanúgy felmelegszik a víz és nem inna többet mint most..


2021. jún. 22. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Van légkondi? Vagy ventilátor? Ha igen akwkor kapcsold be csak ne legyen közel a cicA
2021. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Van valahol kőpadló a házban? (ha más nem, gondolom a fürdőben). Én azt csinálom, hogy felmosom hideg vízzel, szegények azt se tudják hogy guruljanak rajta. :)
2021. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Amit az 1. írt, kapcsold be a klímát vagy ventillátort ha van. Vagy hát ha nem írtad volna hogy a hűsítő matracokra nem fekszik rá akkor még azt javasoltam volna. De nem értem hogy ha melege van akkor miért nem fekszik le a hűsítő matracra hogy ne legyen melege
2021. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

Macskának melege? Még nem láttam ilyet, dédiéknél képes volt a vaskályha mellé is odafeküdni, úgy hessegettük el onnan mindig, mert sokszor már égett szőr szaga volt. Szerintem egyszerűen nincs melege, azért nem fekszik rá a hűsítő matracra.

Minden esetre ivóvíz legyen mindig előtte.

2021. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az állat ösztönösen tudja mi a jó neki. Ha melege van biztosan talál magának hűs helyet (akár a matracot, vagy kőpadló, mosdókagyló, huzatosabb ajtó - nálunk ezeket kedveli) plusz a bundájukat lecserélik, a mienk épp ezen van, csomókban találom a szőrijét, szóval nyugi nem lesz baja a cicádnak:)
2021. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nyilván azért liheg, és szedi gyorsan a levegőt mert nincs melege. Tuti fázik. Begyújtom én is a konvektort mindjárt.

Sejtettem hogy betalálnak majd a tirpákok.. 🤔


A normális válaszolóknak köszi.

2021. jún. 22. 13:29
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Esteleg a lábait vizes szivaccsal töröld meg, hűsíti egy kicsit
2021. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Jeget tegyél a vizébe, meg ki egy tálcára! Fagyassz jutalomfalatokat jégbe, vagy úúúú, fagyassz le tonhalat jégkockatartóban, majd tedd egy tálcára, hadd nyalogassa!:) Ezt az utolsót én is kipróbálom
2021. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, buta vagy mint a tök
2021. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha már liheg és gyorsan veszi a levegőt, akkor már hőgutát kapott.


Egyébként ha nem félsz attól,hogy minden macskaszőrős lesz, akkor rakd be a kádba és fürdesd le. Mi eddig ezt csináltuk a cicánkkal. Azóta van légkondi, szóval nem ázott macskaszőrős minden 😂

2021. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!