Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hamarosan kis cicacat fogadok...

Happy_swiss kérdése:

Hamarosan kis cicacat fogadok be, de a problemam az hogy a 4. emeleten lakom. Felek, hogy ki fog majd ugrani most vagy mar amikor nagyobb lesz. Milyen ovintezkedeseket csinaljak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:

vegyél ablakkitámasztót. Pár száz forint

[link]

csak annyira nyitod ki az ablakot, hogy ne férjen ki. A szúnyoghálót kilyuggatják (nálam legalábbis)

2010. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Macskáknak nagyon jó a térérzékelése, már kölyökkorban is. Szóval ne aggódj, nem fog a 4. emeletről kiugrani! Egyedül az okozhat problémát, ha "baleset" történik, pl. becsapja a huzat az ablakot, miközben a cica a párkányon ül (nagyon szeretnek egyébként nézelődni). Fentebb az ablakkitámasztó jó ötlet volt!
2010. aug. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmit. Ha már megtörtént a baj egyszerűen csak szerezz be új macskákat.
2010. aug. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A szúnyogháló gyenge, macskaháló nem kapható, a macska előbb utóbb kiesik.

Én rostahálót vettem, és felszögeltem. Nem olyan ronda, mint a csirkeháló (amíg nem rozsdásodik), de erős. A macsek szúnyog- és bogárvadászat közben teszteli rendesen: van, hogy felmászik rajta...

2010. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Ha már megtörtént a baj egyszerűen csak szerezz be új macskákat."

Fogalmad sincs mi az ha egy kisállatot megszeretsz és elveszted!

Nagyon jó macska tartó lehetsz

Szánalmas

2010. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van macskaháló! [link]

Félreértés ne essék, semmi közöm a céghez, de innen vettünk tavasszal hálót. És bizony, ha ki nem is ugrik a macska, kieshet. Ugyanis a fémen nem tud kapaszkodni, így ha kimegy az ablakpárkányra, lecsúszik.

2010. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom milyen megszeretni es sajnos tudom azt is, hogy milyen elvesziteni!
2010. aug. 26. 18:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Bizony nekem is leesett kétszer a cicám az ablakpárkányról fordulás közben, mert megcsúszott. Szerencsére elsőn lakom így nem lett baja.
2010. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi a 7.-en lakunk. A cicám ki szokott ülni az ablakba, de soha nem ugrott ki. Mikor ideköltöztünk megmutattam neki, hogy milyen magasan vagyunk, és mondtam neki, hogy nem szabad kiugrani, mert veszélyes.

Mindenesetre ha azt látom, hogy a ablak keretnél kívülre megy (a párkányra) akkor rászólok, és bejön.

2010. szept. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!