Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valami csodamódszer bolhák ellen?

Valami csodamódszer bolhák ellen?

Figyelt kérdés

A cicámból egyszerűen már lehetetlennek érzem kiírtani a bolhákat, pedig volt már több féle nyakörve, bolhaírtó cseppeket adok neki, de tökéletes hatása eddig egyiknek sem volt. A bolhacsepp a legjobb, de valahogy mindig marad benne, még úgy is, hogy 3 hónapig kellene védeni, én meg már havonta adom neki (állatorvossal egyeztetve, hogy biztosan ne ártsak neki). Szobacica egyébként, és ha lekezelem mosom minden cuccát.

Valami tuti tipp? 🙁

Üdv.: Egy bolháktól megkeseredett Cicagazdi



2021. júl. 1. 07:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az 5-ös válaszolónak írnám, hogy az Insecticid 2000 hatóanyaga piretrin és permetrin, amit SZIGORÚAN TILOS macskákra vagy a fekhelyükre alkalmazni, mert nagyon súlyos idegméreg nekik. Sokszor az állatkereskedésben sem tudják ezt, mert van olyan spot-on bolhairtó, amiben permetrin van, ugyanis a kutyákra ártalmatlan. A cica viszont bele is pusztulhat, ha lenyalogatja magáról.


Kérdező, amúgy végül mi vált be?

2021. nov. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Egyelőre tesztelem a protect bolhaírtóját a házban, és mellette a cicát az eddigi cseppel. Aztán reménykedem.
2021. dec. 9. 00:17
 13/13 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam első körben...


[link]

2023. jan. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!