Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Odaadhatom neki?

Odaadhatom neki?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja születtek kismacskák nálunk mivel a szomszéd anyamacska befészkelte magát hozzánk. Persze a szomszédnak nem kellenek így mi keresünk nekik gazdát. Az egyiknek már 2 hetes kora óta van gazdája de most közölte velem,hogy van egy macskája, aki egy benti ivaros kandúr. Emiatt csak is kandúr cica kell neki mert nem akar kiscicákat. Ezt persze megértem de féltem a kicsit, aki még csak most tanulja hogy védje meg magát. Egy ivaros kandúrral szemben, aki félti a területét lesz esélye? 10.-én lesznek 2 hónaposak a kicsik.

2021. júl. 1. 09:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Amelyik négy hetesen el akarja vinni, annak fixen fingja sincs a macskákról. Hogy 8 hét a törvényi minimum, az egy dolog (és nagyon helyes, hogy nem adtad oda! :) ), de a kiscicának az az ideális, ha 10-12 hetes koráig az anyjával és tesóival lehet.

Szóval nekem a "minőségi kaját" illetően is vannak kétségeim, a többiről nem is szólva.

2021. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Olyan alapon akarta elvinni, hogy az előzőt is 6 hetesen hozta el tenyésztőtől. Sziámi macskája van azt hiszem.
2021. júl. 1. 13:46
 13/13 anonim ***** válasza:
93%

Nos, akkor az nem tenyésztőtől van, hanem szaporítótól. :)

Tenyésztő nem adja ki, csak kb. 10 hetesen, de ahogy elhangzott fentebb, 8 hetes kora előtt tilos elválasztani, jogszabály van rá.

Egy tenyésztő pedig nem arra megy rá, hogy minél hamarabb elpasszolja a kölyköket.

2021. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!