Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másnak is nagyon hiperaktív a...

Másnak is nagyon hiperaktív a kiscicája?

Figyelt kérdés
10 hetes kiscicánk nagyon rossz, mindent levadászna, megenne, megrágna, főleg a cipőket, mintha kutyának hinné magát. Mikor múlik el ez az állapot?

2021. júl. 8. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bizony. Ez jelzi, hogy egészséges kis vasgyúró már most.

Kb. fél éves korára lenyugszik, addig célszerű a féltett holmikat eltenni, vagy magasabbra tenni.

2021. júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak macskák akik tényleg hiperaktívak, nálunk is ez a helyzet, ilyen rosszcsontokkal még nem volt dolgom.

A macskalézert tudom ajánlani, 10-15 percig játszottam velük, lihegve kidőltek, de legalább átaludták az estét, nem rongáltak, rendesen kifáradtak. Vannak macskák akik ilyenek is maradnak felnőtt korban is, ha hiperaktív, nincs mit tenni.

2021. júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ő nekem is furcsa mert az előző cicánk abszolút nem volt az a játékos-bújós típus. Ő meg egyfolytában rajtunk lógna, velünk aludna, ami néha egy picit már sok. :D Napi 2x játszok vele 15 percet, utána kidől, de általában 2 órákat alszik, utána 2 óra rohangálás. Játékai is vannak, de kb. minden más jobban érdekli, haha. És ha éhes, unatkozik, akkor le nem szállna a lábunkról. Néha verekedne, karmol, harap, de annyira nem vészes. Az előző cicánk agresszívabb volt és nem valami aktív típus.
2021. júl. 8. 14:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen termeszetes, fel eves kora korul jobb lesz, bar az en cicam 1 eves korara nyugodott le, addig bun rossz volt :D

Mondjuk akkoriban lett ivartalanitva is, lehet ez is segitett.

2021. júl. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kb. 1 éves koráig mint a rakéta, napi 4-5 órát kattant volt + játék:)) Nemrég nyugodtott le kissé, napi 1 óra rohangálás + játék, de szerintem ez a meleg is rátesz, nincs akkora kedve őrültködni.

Nyugi, idő kérdése és kissé lenyugszik, játssz vele sokat!:)

2021. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!