Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj ha a perzsa cicám kijár?

Baj ha a perzsa cicám kijár?

Figyelt kérdés

Ugye eleve a perzsa cicák benti cicák.

Nos nekem a perzsa cicámon kívül van még 4 házimacsekom akik ki be járnak a spájz ablakon(a szomszéd néninél nincs kutya szóval szeretnek ott lenni) és hát egyik alkalommal a perzsa cica is kiment

És azóta kijár ő is

Nagyon nagy probléma?

Ne engedjem ki inkább?


2021. júl. 31. 16:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hogy *
2021. júl. 31. 20:08
 12/13 A kérdező kommentje:
Mikor elhoztam az idős nénitől(aki bántotta hozzáteszem) minden orvosi szükségletet biztosítottam neki. Nyakörv is van. Bár nem igen szeretem mert félek, hogy felakad valamiben, de sajnos a csepp nem hatott neki így a nagy szőre tele volt bolhával.
2021. júl. 31. 20:12
 13/13 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem nem baj, ha kimegy, hisz nem lehet bent tartani, ha a többi macsek meg kijár.

Csak tényleg vigyázz rá nagyon. A nyakörv jó megoldás a bolhák ellen, és nem akad fenn semmin. Úgy tedd rá, hogy ne legyen nagyon bő, de ne is szorítsa a nyakát.

Nekem sziámi macskám van, nagyon féltjük mi is, de kiengedjük az udvarba, mert családi házban lakunk. Az egyik szomszédban vannak kutyák, ezt ő is tudja, és oda nem is megy. A másik szomszédba szokott menni, végig szimatolja a kertjét, majd szépen visszajön.

Neki is van nyakörv a nyakán. És mi is félünk, hogy valaki esetleg felkapja és elviszi, de ő se engedi magát megsimogatni, inkább elfut az emberektől.

Esetleg pórázzal engedd ki, bár akkor mindig kell valaki, aki mellette van.

2021. aug. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!