Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egyesek miért hagyják az...

Egyesek miért hagyják az utcán kóborolni a drága macskájukat?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap láttam egy nagyon szép perzsamacskát,a játszótéren messziről.

Volt egy szülő,gyerekével is ott,hallom hogy a gyerek bőg hogy kell a macska.

Erre a szülő megfogja a macskát beteszi autóba és elhajt a gyerekével együtt.


Utána nem bírtam ki nevetés nélkül,ki az aki ápolt macskáját hagyja kóborolni,volt macskája már nincs



2021. aug. 1. 09:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%
Magyarul gyáva vagy. Gratulálok.
2021. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

Tőlünk egy utcára van egy bolond család, akiknek félmilliós bengáli macskájuk kóborol az utcán, már többször jártam, kijárós. Volt a helyi face csoportban is(itt jó a közbiztonság, de átutazó bármikor benyúlhatná), szerintük a macska okos, nagy térigénye van, vigyáz magára és haza szokott menni.. Nevetséges tényleg. Nem csak ritka és drága, de szép is, illetve itt az autópálya mellettünk. Már legalább 4x láttam az elmúlt 3 hónapban, pedig alig mászkálok ki.


Amúgy ki is szökhetett a perzsa cica, nem csak ilyen emberek vannak ám, akik direkt kiengedik..

2021. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Remélem legközelebb egy emberrablást is röhögve fogsz végignézni.
2021. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%
Én azt remélem ha bajba kerülsz, senki sem segít rajtad, hanem jól kiröhögnek. Mielőtt nekem támadnál, én segítettem állaton és emberen is, nő létemre, nem vagyok gyáva szar mint te.
2021. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen hülyék. Én egy bengáli láttam egyszer a kertemben, de valaki tuti bevitte mert már aznap kereste a gazdi a helyi facebookos csoportokban...


Britet is láttam már kint, de az eléggé le volt amortizálódva.. Csúnyább szegény mint egy házi kóbor. A gazdi lepasszolta az apjának, mert gyereke lett. Apuka meg kint tartja, nem eteti. Volt egy maine coonejuk is, de az meghalt kint.


Sziámit már vittem is haza. Forgalmas úton volt, mindenkihez odament. Elég ütött-kopott volt szerencsétlen. Dokihoz vittem és kerestem neki jó gazdit.

2021. aug. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
30%

Pont egy autópálya mellett nagyobb biztonságban van amúgy a cica, mint egy városban. lényegében autópálya mellett kb semmi nincs, csak nagy puszta. A macska az autópályára nem fog rámenni, mert az igaz hogy nem hülye a macska, ott nyíltan száguldoznak az autók.

Én nem azt tartom problémának, hogy bizonyos helyen kijárós a macska, hanem a kóbor, gazdátlan cicákat. És sok olyan eset van ez mellé, hogy etetik az állatvédők, amivel a szaporulatuk állandóan növekszik, de nem fogja be, nem viszi el ivartalanításra se semmi. Ők ilyen látszat állatvédők (persze tisztelet a kivételnek)

2021. aug. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
85%
Miért ne menne fel az autópályára a macska ? Jópárat láttam már elütve autópályán ..
2021. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17%
Már bocs, de mi is itt vagyunk.. Nem puszta van az autópálya mellett, hanem kertváros(és hangfogó fal is van, de simán fel tud menni a normális feljáratnál..
2021. aug. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!