Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap elkóborolt a 2 hónapos...

Tegnap elkóborolt a 2 hónapos kiscicám, mikor jöhet vissza? :S

Figyelt kérdés

kb 1 hétig volt nállunk, utánna elszökött tőlünk, nemtudom miért,mindene megvolt..remélem egyszer visszajön:( van rá esély? féltem őt nagyon...

15/L


2010. aug. 28. 19:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

lehet csak elment felfedezni a környéket.

Nekem is elkóboroltak már a macskák...

ha 3-4 nap múlva sem jön vissza,akkor viszont lehet hogy nem is fog.

de lehet hogy holnap már az ajtóban fog ülni.:)

várj pár napot...hátha.:)


13/L

2010. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
1 hete ismert titeket,valószínűleg jól lelépett!Akkor azért mindene mégsem volt meg.
2010. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Remélem már megkerült.De szerintem van rá esély, hogy visszamegy nem is kicsi valószínü, hogy csak kóborol egy kicsit és utána visszamegy.Ne aggódj, bár el tudom képzelni milyen rossz lehet.
2010. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

ilyenkor még nem szabad a kiscicákat magukra hagyni, nekem is volt kb 3 éve de amikor hozzánkkerült, egész nap vele voltam és figyeltem rá éjszaka meg bezártuk egy kis helységbe .... már fél éves volt amikor az első éjszakáját kinnt töltötte....

ne aggódj, lehet hogy vissza fog jönni :)

2010. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

még csak tegnap ment el de máris nagyon hiányzik:(

saját kiságyikója van,sok játéka,és mindig nagyon sokat voltunk vele..hiányzik:S

remélem hogy visszajön..

2010. aug. 28. 19:30
 6/22 anonim ***** válasza:
Kicsi még,lehet elment vmelyik családtag után, vagy ellopták...:( Azért nézz szét a környéken. Remélem meglesz.:)
2010. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem vissza fog menni, a macskák szeretnek kóborolni. Ha holnapig nem lesz meg, akkor szerintem is nézz szét a környéken, hátha meglesz.
2010. aug. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
próbáld meg végigkérdezni a szomszédokat, hogy látták-e
2010. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
már tegnap mikor eltűnt kerestük a közeli utcákban, és szóltunk már a szomszédoknak is.
2010. aug. 28. 20:10
 10/22 anonim ***** válasza:
Problémás az ilyen piciknél, mert előfordul, hogy odamennek valakihez, aki azt hiszi, hogy gazdátlan, aztán hazaviszi, ahonnan nem tud kijönni :S De ha holnapig nem ér haza, tegyél ki hirdetéseket, hogy keresed a cicád. Minél előbb, annál jobb. Ha olyan környéken laksz, ahol esélyes, hogy ellopták, akkor írj ki rá valamennyi pénzjutalmat, mert megint kezd divatba jönni, hogy elviszik a kisállatokat, hogy aztán pénzért adják vissza... sajnos...
2010. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!