Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol sétáltatnátok macskát...

Hol sétáltatnátok macskát Budapesten?

Figyelt kérdés

Most a macska pórázos kalandjainak létjogosultságát ne firtassuk, tudom, hogy ebben eltérnek a vélemények. :)


A lényeg: olyan zöldterületet keresek Budapesten, ami tömegközlekedéssel megközelíthető, és nincs túl sok kutya. A tipikus helyek emiatt kilőve, Városliget, Margitsziget, Népliget tele van (póráz nélkül sétáltatott) kutyákkal, túl nagy a véletlen pánikmenekülés vagy egy rossz találkozás esélye.


A Kopaszi gátat találtam eddig, ott ki van írva, hogy kutyát bevinni tilos, ami nyilván nem jelenti, hogy egy sincs, de talán kisebb a baj esélye. Viszont ott most a sok a program, nyári mozi, az új strand, a dürer, nem tudom, mennyire nagy a tömeg, jó lenne valami alternatíva olyan esetre is, ha oda nem tudunk menni valamiért (vagy a macskának nem jön be a Duna közelsége miatt).


Van valami ötletetek?

Még az új Puskás stadion jutott eszembe, úgy láttam, szoktak oda bejárkálni emberek sétálni, és lett zöldterület a felújítás után, de még nem voltam ott, nem tudom, mennyire járnak be pl. kutyával.


Tudtok esetleg más ötletet adni? Városon belül, tömegközlekedéssel.



2021. aug. 8. 10:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

[link]


Aszondja... "A kutyafuttató megszűnt, helyette a játszóteret bővítették. A látogatók kényelmét egy hagyományos „Zöld ház” szolgálja, bejáratánál levő ketrecben egy öreg nyuszi lakik." Talán megér egy próbát ezek alapján?

2021. aug. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha jössz a Rózsák terére, jelezd előző nap, mert akkor lemegyek meglátogatni a sétáló cicát.
2021. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!