Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fedetlen macska wc büdösebb?

Fedetlen macska wc büdösebb?

Figyelt kérdés
Költözünk és oda nem fér be a fürdőbe a mostani cica wc aminek van fedője is. 31 cm széles hely van csak. Oda be tudnék tenni egy olyan macska wct aminek nincs teteje. Sosem volt ilyenem. Mennyivel intenzívebbek a szagok így mint a tetővel fedett wcben?
2021. aug. 8. 21:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Sokkal intenzívebb, nyilván.
2021. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
60%
Kedves kerdezo! Nekunk ket macskank volt es nagyon nem valt be a fedeles mert az volt igazan budos es nekunk 3 eve vedel nelkuli van es sokkal jobbnnapi egyszer-ketszer takaritjuk imadjuk!
2021. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
50%
2 kerdezo remelem segitettem valamennyit!
2021. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
14%
Ezért nem kell macskát tartani.
2021. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

Nem is a legnagyobb problema a szag szerintem, hanem az, hogy minden tiszta alom lesz, mert konnyebben kikaparja. Szamomra nem mindegy, hogy 5 kis szemet kell felsepernem naponta vagy a fel almot, amit kikapart a macska :D

Ha nem fer be a furdobe, keressetek neki mas helyet. Nincs egy eldugott sarok pl a folyoson, vagy akarhol? Nalunk sem a furdoben van a macska wc.

2021. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Őszintén? Nem az olcsó vacak lezárt WC-t vettem.Nagyon kis csicsás,30.000ft volt.

Azt mondták nem lesz tőle büdös.


A lóf*szt.Cserélgethetem én benne a szűrőt,akkor is az emeletig érzem,hogy tojt bele.

2021. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Nekünk soha nem volt fedett mert egyik macska sem volt hajlandó belemenni, de a sima fedetlen sem büdös nálunk. Annyi a titka hogy amint elvégezte a dolgát valamelyik, kiszedjük. Azonnal. De persze ezt csak az tudja megoldani akinek a háztartásában mindig van otthon valaki.

Jártam már olyan ismerősnél akinél masszív macskavécé szag uralkodott az egész lakásban, nekik is fedetlen alomtálcájuk volt, de ők bennehagyták a cuccot és csak naponta egyszer takarították. Az enyémek bele sem mennének úgy hogy már eleve van benne valami.

Szóval attól függ, milyen gyakran takarítod.

2021. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%
Az alom minősége a döntő, a fedett teljesen felesleges, túl nagy, a macsekok inkább nem szeretik, mint igen. ALDI-s macskaalom, Shah alom, 10 liter, 900 Ft körül. Reggel kitisztít, délután, este. Fedetlen alom, nagy méretű -a 30 cm már jó lesz, jó mennyiség alom beletöltve és semmi szag. Idegenek legtöbbször meglepődnek, már rég a lakásban van amikor észreveszi az itatót, kajás zacsit és meglepődik, hogy van cica??? 12 hetesen lettek ivartalanítva, ez nagyon sokat számít a kérdésben.
2021. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
5# A peremes, kellően mély tálból nem tudja kikaparni. Nekem a kisfiú hatalmas munkát belefektet a dombépítésbe:) és a perem miatt, illetve a kellő mélység miatt nem sikerült soha kikaparni.
2021. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

Minőségi alom, napi 2-3 csere. Egyáltalán nincs büdös. Az alomtálcához meg lehet venni ilyen speciális szőnyeget ami összegyűjti a kikapart almot és csak kikel belőle önteni.

Pl: [link]

2021. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!