Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fedetlen macska wc büdösebb?

Fedetlen macska wc büdösebb?

Figyelt kérdés
Költözünk és oda nem fér be a fürdőbe a mostani cica wc aminek van fedője is. 31 cm széles hely van csak. Oda be tudnék tenni egy olyan macska wct aminek nincs teteje. Sosem volt ilyenem. Mennyivel intenzívebbek a szagok így mint a tetővel fedett wcben?
2021. aug. 8. 21:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%

9-es, de, ki tudja, mert olyat hasznaltunk 2 evig, aztan meguntam a bohockodast. Akkor az enyem imad ezzel szorakozni, vagy nem tudom, de mindig kint volt az alom fele.

Igazabol persze mindegy, ki mit hasznal, a lenyeg az, hogy az nektek megfelelo legyen. En csak leirtam a tapasztalatomat :)

5-os voltam.

2021. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%
Mi a Fressnapfban illatosított almot veszünk évek óta. Két cicám van, de ha idegen jön be, abból jön rá, hogy macska van nálunk, ha előkerülnek. Az alomkikaparást úgy oldottam meg, hogy egyszerű magasoldalú műanyag dobozokat vettem. A wc-ben elfér 2 doboz, alájuk fürdőszobai szivacsszőnyeget raktam, a réseken lehullik az esetleg mégis kikerült alom.
2021. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%

Nekünk a zárt büdösebb volt. A nyitott jobb, használni is jobban szeretik.

Sima aldis csomósodó almot használok.

2021. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%
Nekünk nincs kapacitásunk napi 3x takarítani, pláne nem azonnal, ahogy beleürít a macska, 1-2 alkalomnál meg iszonyú büdös volt (ált reggelre meg mikor hazaértem a munkából délután). A kihordott alomról nem is beszélve, ebben a miénk különösen nagy művész. Szóval mi nagyon gyorsan zártra váltottunk, ugyanaz az alom, de egy deka szag sincs, az alom közvetlen közelében sem (csak akkor valamennyi, mikor leveszem a tetejét és kiszedem a termést). De ahogy mondtam, mi nem értünk rá állandóan kikapni a kakit és a cica hamar rászokott a fedettre. Ahol van valaki, hogy rögtön takarítson, ott működhet vagy ha és/vagy a macska pl nem megy bele a zártba, akkor meg nincs is nagyon más opció.
2021. aug. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%

#14

misem takarítottunk rögtön. reggel 1, meló után mikor hazaértünk, és lefekvés elött megint 1 csere. Drágább jobb minőségű almot vettünk, egyáltalán nem volt büdös

2021. aug. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk meg büdös volt. Más is írta korábban, hogy azonnal kiszedték belőle a cuccost, úgy volt nekik is jó.
2021. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Homok nem jó alom helyett?
2021. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!