Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudtok együttélni a...

Hogyan tudtok együttélni a lakásban/házban a macska szőrrel?

Figyelt kérdés
Sokszor gondolkoztam hogy jó lenne tartani egy macskát,de aztán mindig elmegy a kedvem amikor eszembe jut hogy sohasem lehet makulátlanul tiszta az életterem,mert macska össze szőrözi. Akik tartanak hogyan birják ki a szőrt?

2021. aug. 9. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Rendszeres takarítással :D
2021. aug. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Szösztelenítő hengerrel, porszívóval, rugalmassággal.
2021. aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Megszoktam :D

Én allergiás vagyok rá, úgyhogy pluszban érintett, de nem tudtam elkerülni a macskás környezetet. Három is van... Egy idő után már nem feltétlen piszokként tekint rá szerintem az ember. Meg természetesen rendszeres takarítás, henger, türelem :D

2021. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

A macskám nagyon szeret. Minden szőrszálával külön-külön is. :D


Hozzá lehet szokni egyébként. A 40 fokban most őrült módjára vedlenek, úgyhogy ez a szokásosnál is durvább, de azért nem ez az átlag.

2021. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Vegyél kopasz macskát és akkor nem lesz ilyen gondod.
2021. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Én is szeretnék cicát, tudom milyen, gyerekkoromban volt, olyan kis drágák.

De nekem is elmegy a kedvem attól, hogy folyton takarítani kéne, nem szeretek takarítani, az az igazság, így is lenne mit bőven, hogy nincs macska. Hát még macskával mi lenne. Plusz az almozás.

2021. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem még a kajába is belemegy a szőr. Előfordul, hogy a saját hajszálam is a kajában találom. Pláne mi lenne, ha még cica is lenne.
2021. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
Igazából nem a szőr zavarna engem, ha lenne macska. Sokkal inkább az, hogy ellopnak mindent az asztalról és nyávognak.
2021. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

A macska előtt is összesöpörtem minden nap, mert csak berohanok valamiért a kertből, csak leesik a morzsa stb. És a macska előtt is heti 1x felporszívóztam. Szóval igazából nem nagyon változott semmi, nincs olyan mennyiségű szőr, hogy annyira zavaró legyen.


A kanapén eleve nem szeretnek aludni, a szőnyegen fekszenek inkább. Szerencsére nem borogatnak, nem randalíroznak, inkább egész nap fekszenek.


De vettem most egy akksis porszívót, csak leszedem a töltőről és 10 perc alatt végigszáguldok vele a házon, hatékonyabb mint a seprű.

2021. aug. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amúgy is hamar por van a lakásban. Muszáj porszívózni.

Az almot rendszeresen fel kell seperni és ugye kiszedni minden nap a pisit kakit.

A kanapèn letakarom, és azt könnyedén ki tudom mosni, pledet.


De a fekete ruhákon látszódik a cica szőr.

Elvileg kisállat tartóknak megváltás a szárító gép

2021. aug. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!