Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti 9 hetes macska a féregte...

Benti 9 hetes macska a féregtelenítés ideje alatt el legyen különítve a hálószobákból?

Figyelt kérdés

Ma adtam neki fereghajtó tablettát. Már kétszer ürített is a széklettel. Először valami nagy fehérek voltak benne, olyan fura szélűek. Mintha ilyen perforált lenne. (bocsánat, nem tudom, így talán érthető)

Másodszorra meg sok vékony szinte abból állt ki az egész ürüléke szegénynek. Azt nem tudom, hogy akitől kaptuk hogyan, miképp féregtelenített, de szerintem sehogy. Milyen hamar ürül ki belőle? Hogyan vigyázzunk addig? Van egy gyerkőcöm is, tehát így picit nehéz a helyzet. Kirakni meg semmi féle képpen nem raknám a cicust az udvarra.



2021. aug. 10. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha pici is van, akkor hetinél sürűbben legyen meg az alapos fertőtlenítő takarítás és jobb a cica ideiglenes kizárása a szobájából a kezelések idejére. A cicának pedig adjatok még 2 hetente újra féregtelenítőt 3-4x egymás után!
2021. aug. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A féregtelenítő amúgy elvileg 24 órán belül hat, de ha marad pete vagy benne élve akár 1 is valahol, akkor újrafertőzi a környezetét, ezért kell takarítani!
2021. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. aug. 11. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!